Wpis z mikrobloga

@norepinefryna: Jak następnym razem będziesz w UK to przejdz się do 'gorszych' dzielnic. Uwierz mi że twój kolor skóry może mieć tam znaczenie - takie jest moje doświadczenie. A co do polski to się nie zgodzę, okej naprzeciwko mnie mieszkał murzyn i na początku było że czarny się wprowadza itd. ale nigdy nikt go nie opluwał, nie kzał się wynosić ani nic, ba wręcz z lokalnymi sebami śmieszkował i raz
  • Odpowiedz
@IHateMyself: A to nie jest wstyd? Ukrywa wygląd dziecka bo wstydzi się że wygląda tak, że się ludzie śmieja. @norepinefryna: to co wyżej napisałem + nie wiem dlaczego wchodzisz na wykop przecież z niej śmiało sięchyba pół internetu xD

@BShKF: Magda Pegowska

@chilon: @somskia: wygląda bardzo inaczej od rówieśników i nawet bez wiedzy dzieci o memach itd będzie miałą ciężka od początku
  • Odpowiedz
Boże święty, ileż hejtu się na nią i jej dziecko leje.

Popełniła błąd, teraz jest samotną matką i z pewnością nie ma łatwo. Spełnia się w kręceniu filmików, jeżeli jej to odpowiada, jeżeli czerpie z tego satysfkację, to niech to robi, skoro nikt z tego krzywdy nie ma.

I bardzo dobrze że dzieciaka ukrywa, zaraz #!$%@? by zaczęły przerabiać kolejne zdjęcia i ujęcia.

Jeszcze kurde nie wiem, jedna przeróbka, druga, ale #!$%@?ć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@R0el: smutno Ci, bo jej dziecko jest porównywane do orka? Sam nie wstawiam zdjęć własnego dziecka, bo boje się, że banda zjebów zniszczy mu życie. Szkoda dziecka, niczemu nie jest winne, ale banda gnębionych przez Oskarków wie lepiej.
  • Odpowiedz