Wpis z mikrobloga

@KwadratowyPomidor2: teraz sie przyjrzałam lepiej i widzę, że od tamtej pory (lato zeszłego roku) jak coś wrzuca to zazwyczaj jak mała coś robi. Nie wiem jak można na tej podstawie ocenić, że matka się wstydzi dziecka. Bardziej bym powiedziała, że kobieta chce mieć zdjęcia córki i wspomnienia jej na instagramie, ale nie robi zdjęcia dziecku całej twarzy i nie dziwię się, skoro zaraz będzie latało milion przeróbek wszędzie. A YT
  • Odpowiedz
@R0el jakby ona ci się wprowadziła obok to byś pewnie te plakaty z orkami drukował xd na tę laskę był taki hejt, że aż wstyd. Wiele kobiet jest w związkach czarnymi i tylko w pl jak w lesie zalepionyn gownem by się z jakiegoś dziecka nabijac.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: tak pod wpływem tych wszystkich komentarzy trochę zmieniłem poglądy, nie wiem czy czytałaś ale proszę:

Hmm... nadal uważam, że się wstydzi ale już z innego powodu. Na początku sądziłem że to przez wygląd, ale teraz uważam, że się wstydzi bo ludzie się śmieją. A gadanie że chroni dziecko to tak naprawdę by znikneła kompletnie z internetu dla dobra córki, ale nie musi się spełniać jej kosztem - a internet
  • Odpowiedz
@R0el: Brak wmuszania swojego dziecka do swojej celebryckiej twórczości jest akurat zasługującym na szacunek okazem rozsądku, którego prawdopodobnie trochę ta Youtuberka nabrała po zderzeniu się z reakcją ludzi na zdjęcie ze swoim dzieckiem.
Nie powinno się podpinać dziecka do swojej wystawionej na publiczny widok działalności, a najlepiej do jakichkolwiek publikowanych w internecie zdjęć i filmów, dopóki przynajmniej to dziecko nie nabierze jakiejś wyraźnej świadomości odnośnie tego z czym się to
  • Odpowiedz
@ziel0ny: Kurde uważaj trochę xD
A leki to no trzeba kupić jak pomagają choćby w małym stopniu. Czasami patrzę czy jeszcze na wykopie coś piszesz jak się martwić zaczynam. Nie zadręczaj się tym wszystkim, czy to feministkami czy czymkolwiek. Jesteś super ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziel0ny: Faktycznie mam podobnie XD
Może zielsko czy inne narkołyki? Jakieś bez receptowe zamienniki z apteki? Bo tak zostawić samego siebie na pastwę myśli to no nie wiem
  • Odpowiedz
@R0el: tak, czytałam, ale nie uważam tak, jak zaczęłam ją oglądać na YT to dzieliła się wieloma rzeczami, społeczność była niewielka i sądzę, że nie spodziewała się raczej, że internet może robić taką krzywdę, skoro od lat nagrywala sobie na YT i ciągle miała w miarę normalny odbiór.
  • Odpowiedz
@KSYMEK: Bardziej obrażają matkę a z dziecka się tylko śmieją, ale ludzie wolą mówić że dziecko też obrażają.. głównie to chyba przez jakiś filmik i przeróbki
@Tosca303: zastanawiałem się czy moderacja by pozwoliła zmienić zdjęcie, bo tematu nie chce usuwać. A to zdjęcie wbrew pozorom nie jest tak łatwo znaleźć
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2: hipokryzji xDDD gościu, od kilku miesięcy nie wrzuca zdjęcia na których widać jej córkę w ogóle, między pokazywaniem jej twarzy a zaprzestaniem wrzucania jej zdjęć wrzuciła jakieś 3 zdjęcia tyłem, od kilku miesięcy nie wrzuca nic (nawet bez twarzy) a ty się sadzisz jakby krzywdzili ci matkę, że ona dalej postuje jej zdjęcia. Masz takie samo prawo sprawdzić jej instagram jak i ja, ja uważam, że dobrze zareagowała, a
  • Odpowiedz