Wpis z mikrobloga

@R0el: mnie najbardziej smuci jak pomyśle sobie jak bardzo to dziecko za naście lat będzie miało przewalone, w internecie nic nie ginie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@makeTea_notlove: w jej filmikach czy gdziekolwiek albo dziecka w ogóle nie ma, albo widać tył głowy/ręce - nie pokazuje twarzy.
@jarema87: no nie inaczej, co nie zmienia faktu że się wstydzi własnego dziecka.
@somskia: przewalone to będzie miało już w podbazie, zresztą wątpie by ładna dziewczyna z niej wyrosła
@Prokurator1990: gdzie pokazuje xD? przejrzałem jej filmiki i ig i najwiecej co zobaczyłem to tył głowy
  • Odpowiedz
@R0el: Może jej nie pokazuje ze względu na tą całą nagonkę, a nie dlatego że się wstydzi? To chyba oczywiste, że nie chce żeby banda internetowych frajerów jechała jej regularnie po dziecku
  • Odpowiedz
@R0el: skąd wniosek że się wstydzi? Bo jej nie pokazuje? A ty byś pokazywał własne dziecko gdyby za każdym wrzuconym zdjęciem była fala krytyki, wyzwisk i obrażania niewinnego dziecka? I dziwne, że najwięcej tego idiotyzmu widzę na wykopie. Miejsce gdzie co drugi facet płacze, że ma krzywą mordę, niski wzrost, nie ma odpowiedniej aparycji żeby znaleźć sobie dziewczynę. I często te same osoby piszą chamskie i bezczelne komentarze o tym dziecku.
  • Odpowiedz
@R0el: Nie oglądam tych filmików, wiem tylko tyle co z mirko o tej kobiecie. Jednak myślę, że powód nie pokazywania twarzy tego dziecka może być inny: po tej fali hejtu, przeróbek zdjęcia dziewczynki na orki czy szreka kobieta może poprostu chce chociaż trochę chronić swoje dziecko i nie dostarczać kolejnych materiałów na memy
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IHateMyself: A to nie jest wstyd? Ukrywa wygląd dziecka bo wstydzi się że wygląda tak, że się ludzie śmieja. @norepinefryna: to co wyżej napisałem + nie wiem dlaczego wchodzisz na wykop przecież z niej śmiało sięchyba pół internetu xD
@BShKF: Magda Pegowska
@chilon: @somskia: wygląda bardzo inaczej od rówieśników i nawet bez wiedzy dzieci o memach itd będzie miałą ciężka od początku edukacji
  • Odpowiedz