Wpis z mikrobloga

@KwadratowyPomidor2: jak przestanie wam #!$%@?ć na punkcie obcej baby, spora część osób tu zachowuje się jak małpy w cyrku, a na co dzień pewnie "hehe poważne chłopaki". Nie wiedziałam ile #!$%@? siedzi w internecie dopóki nie założyłam tu konta.
jak przestanie wam #!$%@?ć na punkcie obcej baby, spora część osób tu zachowuje się jak małpy w cyrku, a na co dzień pewnie "hehe poważne chłopaki". Nie wiedziałam ile #!$%@? siedzi w internecie dopóki nie założyłam tu konta.


@norepinefryna: jakim nam??? tak internet jest bezlitosny ale czemu do mnie to piszesz?

w innym komentarzu nawet piszę że mi jej jest naprawdę szkoda oO jednocześnie piszę że ona na maksa #!$%@?ła
@KwadratowyPomidor2: a czy ty widzisz, że memy są robione z ciągle jednego i tego samego zdjęcia? Nieważne, czy skończyła postować zdjęcia czy nie (mimo, że skończyła) bo zdjęcie już dawno jest w internecie. Zapytałeś kiedy przestanę jej bronić to odpowiedziałam.
a czy ty widzisz, że memy są robione z ciągle jednego i tego samego zdjęcia?


@norepinefryna: oczywiście, ale mama nie pomaga

Nieważne, czy skończyła postować zdjęcia czy nie (mimo, że skończyła) bo zdjęcie już dawno jest w internecie


to jest bardzo ważne bo głupia "madka" podsyca trolli w ten sposób. powtórze się:

"ja wrzuciłem 0 zdjęć siebie i kogokolwiek z rodziny i znajomych przez całe swoje życie"

naprawdę wystarczyło nie wysylać
@R0el: pegowska to taka wioskowa youtuberka, jej filmiki maja po 5tys wyswietlen czyli w swiecie yt sie nie liczy, ale dalej wstawia filmiki o byle czym
naprawdę wystarczy nie wyslać zdjęć


@KwadratowyPomidor2: więc ona to zrobiła jak zobaczyła do czego są zdolne spierdoxy z internetu

Oczywiście, że może się okazać bardzo ładna. Ale to nie znaczy że teraz jak nie jest ładna ma prawo być tak szykanowana ze względu na wygląd. Nieważne jak ktoś wygląda, nie robi się takiego gnoju nikomu. Pytasz kiedy przestanę jej bronić, więc napisałam kiedy, przy okazji odnosząc się do całego zjawiska i
@KwadratowyPomidor2: no skoro uważasz, że ta nagonka to jest jej wina, a nie ludzi którzy jej robią takie świństwo to ja nie mam ani ochoty ani motywacji do dalszej dyskusji z taką osobą. Jak komuś ktoś ukradnie auto to też jest jego wina, że źle pilnował? PRLowska logika.