Wpis z mikrobloga

@R0el: no dziecko i tak będzie miało przewalone przez potrzebę atencji matki i jej filmiki, ale babka przynajmniej w którymś momencie się zorientowała i spróbowała wprowadzać damage control, z różnym skutkiem jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@R0el: powtarzam- postaw się na jej miejscu- masz dziecko które kochasz i którego każde zdjęcie w internecie to fala #!$%@?, przeróbek i idiotyzmu. Patrzyłbyś na to bezczynnie? Czy może ograniczył materiały jakie wrzucasz jedynie do swojej mordy? Wchodzę na wykop bo jedynie tutaj widzę takie #!$%@?. Tę dziewczynę oglądałam kiedyś bardzo dawno, jak jeszcze dziecka nie miała. Jak urodziła to na YT były same miłe komentarze, później dopiero ktoś zrobił
  • Odpowiedz
@norepinefryna Chciała mieć kakaowego księcia to niech przyjmuje na klatę. Najpierw p0lki z kompleksami obrzucają gównem rodaków a później po zabawach z mokebe szukają frajera i beta bankomat oczywiście RODAKA. XD
  • Odpowiedz
@norepinefryna: nie trafia do mnie ten argument, a wiesz dlaczego? Najbrzydsza kobieta świata. Jakoś ona nie wstydzi się wyglądu i nadal publikuje swoje zdjęcia. Bo co dziecko będzie ukrywała do końca świata ta pani? no bez przesady, różni ludzie z różnymi twarzami chodzą.

@Foreverman: wątpie by jakikolwiek facet (biały) poleciał na laskę z egzotycznym dzieckiem.. chociaż ludzie potrafią zadziwiać - szkoda mi takiego faceta by było po prostu
  • Odpowiedz
@Foreverman: xD Twoja matka chciała mieć polskiego księcia to teraz przyjmuj na klatę całe chamstwo ludzi które cię spotka xD Świetna logika xd dalej nie rozumiem jak dorośli i niby myślący ludzie mogą się śmiać z czegoś na co ktoś nie ma wpływu czyli z mordy. No ale śmiała próbować sobie układać życie z murzynem to jej się #!$%@? należy CHALO
  • Odpowiedz
@R0el: Każdy rodzic chce chronić swoje dziecko więc do mnie Twój argument też nie przemawia. Gdyby twoje dziecko ktoś tak traktował, robił przeróbki i memy z nim to też nie wrzucałbyś nowych zdjęć dziecka do internetu i nawet nie próbuj mnie przekonywać, że nie. Nikt nie jest takim masochistą. Dziewczyna pokazała dzieciaka ale zleciało się towarzystwo idiotów więc wycofała się z tego pomysłu i tyle. O ile pamiętam to dziewczyna
  • Odpowiedz
@norepinefryna: Uwielbiam ten mit o UK, jacy to ludzie tam nie są fajni i tolerancyjni. A może inaczej biali może i są, ale mniejszości potrafią być gorsze od wykopu. Jeżeli chodzi o taką tolerancję to bardziej USA/Kanda mimo wszystko, ale fakt tam nigdy nie byłem i tylko co z przyjezdnymi miałem styczność to moge się mylić. I chyba naszą dyskusję powinniśmy zakończyć bo mamy odmienne zdania a żadne z nas
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Wiem xD Pewnie bym zaniósł je (dziecko) do góry przeznaczenia ale to bym wpierw musiał zebrać drużynę wypok.pl
@sp3cooland: dzięki ziomek, sam się ukrywam więc możesz pomagać jak chcesz xD
  • Odpowiedz
@R0el: nie chodzi mi o mit UK jako raju dla czarnych ale bardziej chodzi mi o to, że tam jest o wiele większa różnorodność kulturalna i większość nie ma problemu z tym, że sklep za rogiem prowadzi Hindus, fryzjerką ulicę dalej jest Murzynka, a na kasie w supermarkecie pracuje Chińczyk. I sama to zauważyłam mieszkając w UK, chociaż nie wiem, może udawali, że nie rusza ich to ;) U nas
  • Odpowiedz