Wpis z mikrobloga

@rys-yr: nie wiem, ale się wypowiem... że w sumie skoro osprzęt na 105 i skoro to mityczny GRAVEL, to w sumie nie ma tragedii, a nawet dość ciekawie to wygląda - na papierze, bo pojawienie się na stronie nie wskazuje żeby był gdziekolwiek dostępny ;]
@mateja888:
W 520 deklaruja max 35. W tym "gravelu" tyle jest firmowo. Patrząc po prześwicie pewnie 40 na ciasno można zmieścić.
A jakie to już wedle uznania. Continental cyclocross speed, schwalbe g-one, kenda flintridge. ect. One występują w rozmiarze i 35 i 40.

@KoIiber: bez sensu jakieś bojkoty. Jak coś co się podoba i jest dobrej cenie to się kupuje a jak nie podoba albo drogo to się nie kupuje....
@bibsz: według specyfikacji na stronie w zwykłym RC520 maks 36mm, pod warunkiem że chcesz jeszcze zmiescic blotniki. Sam załozylem 35c (conti speed king) i jest jeszcze dużo miejsca. Moim zdaniem to ta sama rama i widelec, tylko rowery inaczej ubrane marketingowo :)
@Koliber: > porównując z rc520...
Sorry ale tutaj chodzi tylko o różnicę w porównaniu z innymi modelami triban. Miałeś rower z Deca że tak się ostro wypowiadasz? Rozumiem mając 5k nie ma problemu. Ale chcąc wydać mniej myślę że triban rc 500 i rc 520 (Bez gravel) to dobra opcja dla kogoś kto chce zacząć przygodę z takimi rowerami...
@mateja888: Powinny. Na początku myślałem o 38c ale wyczytałem że ten model lubi być 2-3mm szerszy niż producent deklaruje. Nawet jeśli by wyszło że 35c będą mieć 38mm szerokośći to wciąż powinny się zmieścić. Błotników montować nie planuje.