Wpis z mikrobloga

Pamiętacie tą sytuację sprzed paru dni gdzie w #zukowo zaszczuto dziewczynę bo zachorowała w trakcie "konkursu" na frekwencję ( ͡º ͜ʖ͡º)

artykuł

Jako człowiek który już dawno skończył edukację, mogę powiedzieć że trzeba być kompletnym kretynem xD aby wymyśleć w szkole konkurs na frekwencję xD Widzę że pomimo upływu dekady dalej nic się nie zmieniło w oświacie: odpowiedzialność zbiorowa, bezkarność patologicznej jednostki, szkolenie do bycia niewolnikiem w korpo, bezmyśle dyktowanie kończące się tym że uczniowie nie umieją rozwiązać podstawowych działań z matematyki itp. ( ) Przecież ten konkurs na frekwencję to kopia z #korpo czyli premie absencyjne xD Cieszę się że do szkoły już nie wrócę i współczuję dzieciakom które muszą do niej chodzić bo jedyne co tam otrzymają takimi metodami nauczania to przeszkolenie do pełnienia funkcji taniej siły roboczej w montowniach albo call center (). Cała ta sytuacja w Żukowie - jej powstanie, rozwój i zakończenie - pokazuję że nauczyciele w tamtejszej placówce kompletnie nie wiedzieli jakie zagrożenia może wygenerować taki konkurs, nieumiejętność zażegnania konfliktu itp. Ot zróbmy konkurs, zobaczymy co się stanie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Aktualnie #nauczyciele domagają się wyższych pieniążków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ok jestem za, tylko że w sektorze prywatnym, szef zawsze się pyta o wynik,osiągnięcie za które ma dać podwyżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli tym wynikiem jest brak zmian na lepsze, beznadziejne wyniki z matur z matmy i pomysły na kretyńskie "konkursy" to już pędzę do roboty tyrać na wasze podwyżki (σ ͜ʖσ)
#szkola #oswiata a także #pracbaza
  • 2
  • Odpowiedz
@puto: o, panie, nauczyciele by cię zjedli za końcówkę Twojej wypowiedzi xD Jak można od nich wymagać lepszych wyników matur tudzież innych egzaminów - "tak mao nam płacom, tak dusho mamy phracy, oesu, ale my biedni, jeszcze z tymi bahoramy tszeba sie urzeradź". Swołocz. Pamiętam jak moi mówili, że nic ze mnie nie będzie. Nawet mnie matematyczka uwaliła w maturalnej przez co powtarzałem klasę xD I co?! Nie ma tego złego
  • Odpowiedz