@jutokintumi: może ktoś się poczuł urażony bo jak cała klasa uciekała to on zostawał sam, teraz został informatykiem siedzi gdzieś w piwnicy i się mści
U mnie w technikum były lepsze numery. Jak wagarowaliśmy to wszyscy całą klasą, tak przynajmniej nam się wydawało. Jak skończyliśmy szkołę to nauczycielka powiedziała że w klasie to jeden z uczniów nie dość że wracał to jeszcze za lepsze oceny potrafił powiedzieć kto uciekł danego dnia, kto jest nieprzygotowany do lekcji itp. XD
źródło: comment_XRwVXcLqIamJcXJ8pJ20VSIPQSsrp6FJ.jpg
Pobierz