Wpis z mikrobloga

  • 49
@zweed_poet u mnie hit to ucieczka w gimnazjum, okazało się potem, że trzy osoby wróciły na zajęcia. Te trzy osoby to ancymony, z dwoma stronami uwag i ocenami poniżej średniej. Nauczycielka taka była zaskoczona, że im po 5 wstawiła xD
  • Odpowiedz
i zawsze znajdzie sie ekipa która będzie popierać tego który nawołuje a przez to słabsze jednostki za nimi pójdą bo tak bezpiecznie dla zachowania statutu wśród zjebów. ja zawsze zostawałem bo nikt mi nie będzie mówił co mam robić i za kim podążać. #!$%@? tam ze zero w tym logiki, za 45min kolejna lekcja gdzie kolejny nauczyciel przyjdzie, ze poprzedni sie wkurzy i wszystkim #!$%@? na kartkówce, ale hehe 10min już nie
  • Odpowiedz
@daczka92:
A od kiedy uciekało się z jednej lekcji i szło na następną? Jak już się wiało ze szkoły to ze wszystkich zajęć i wracało dopiero kolejnego dnia.
  • Odpowiedz
@Aokx: w gimnazjum się cykałem uciekać z lekcji, ale w liceum to już miałem #!$%@? i jak się zaczynała burza, że idziemy o #!$%@? itp., to ja po prostu brałem plecak i wychodziłem xD
  • Odpowiedz
@Aokx ohesu pamiętam jak w gimbie był dzień wagarowicza i cala klasa - co było podejrzane - postanowiła zwiać, a później okazało się że z pięć osób wrocilo na lekcje :/ podli zdrajcy.
  • Odpowiedz