Wpis z mikrobloga

Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jest aborcja;
-na niebiesko jest dostępna na żądanie
-na zielono z zastrzeżeniami (np. jeśli matki nie stać na utrzymanie dziecka)
A na żółto- standardowo, zaznaczony jest ciemnogród.
#gownowpis #zalesie #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy #aborcja #polityka
c.....u - Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jes...

źródło: comment_yn4ycxUZtn6vyZdEwYKEAGk4zNu5SCvh.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Argumenty aborcjonistów o braku czucia, braku świadomości i zlepkach komórek to pseudointeligentne wysrywy xD
Ty i ja to też zlepek komórek, człowiek w śpiączce, albo przy omdleniu też nawet nie czuje i co, można go odciąć? Świadomość samego siebie dziecko zyskuje średnio po 18 miesiącu życia, wtedy rozpoznaje "ja to ja" i przechodzi test lustra. Może do tego momentu nie zasługuje na prawa człowieka? xD Mama madzi jednak spoko?
  • Odpowiedz
@czikapu: No to co, że nie jest nigdzie legalne? Bylibyśmy w awangardzie postępu.

No bo pomyśl sobie, ktoś jest za młody, żeby opiekować się zniedołężnialym ojcem, ma całe życie przed sobą, a w ogóle to ojciec ma demencję i tylko CO2 produkuje i trzeba mu emeryturę płacić. To co, może eutanazja?

Albo wkurzający bezrobotny sąsiad na zasiłku, marnuje nasz hajs, wiecznie pijany, głośno słucha muzyki, ciągłe libacje z jakimś elementem. Do tego homofob. To co, zastrzyk z fenolu w
  • Odpowiedz
@czikapu: Prosze o odpowiedź kiedy już są te prawa człowieka? Jak wypełznie? Jak zyska świadomość? Jak zaczyna czuć? A ta choroba, co nie czują bólu, ich można #!$%@?ć w dowolnym momencie? xD
daniel42na_ - @czikapu: Prosze o odpowiedź kiedy już są te prawa człowieka? Jak wypeł...
  • Odpowiedz
@czikapu:
Ale nie ma za bardzo do czego się #!$%@? w obecnym prawie. Sory, ale robienie aborcji na życzenie to jest wspomaganie ludzi w ich umysłowym #!$%@?.
  • Odpowiedz
Wartościowanie człowieka po stopniu jego rozwoju


@daniel42na_: a jak inaczej?

Widzisz, problem jest tego typu, że ja tą granicę rozwoju stawiam w 6-7 miesiącu ciąży, a ty już w pierwszym dniu poczęcia. Teraz próbujesz jedynie wstawić moje granice w jakieś wyolbrzymione ramy, żeby mnie ośmieszyć xD, ustawiając je rok czy dwa PO URODZENIU, co jest absurdalne i pokazuje jak mało masz do powiedzenia w tej kwestii
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ty na 6-7 miesiąc, inny aborto-wszechwiedzacy na 3 miesiac, jeszcze inny na "wyjście z magicznego kanału". Taki to wasz obraz, niby do jednej bramki ale jednego aborcjonisty "juz człowiek" to drugiego "zlepek komórek bez świadomości".
2 lata po urodzeniu? Nie napisałem czegoś takiego, napisałem o 18 miesiącach, bo dopiero wtedy dziecko jest świadome, a często czytam od aborcjonistów że dziecko to człowiek "dopiero jak jest świadome", tylko jak się
  • Odpowiedz
  • 7
No i #!$%@?. I bardzo dobrze. I pogódź się z tym, że jeszcze długo będziemy wyspą normalności w tym #!$%@? świecie.

Jak w ogóle #!$%@? można twierdzić, że rozszarpanie dziecka to jakieś prawa człowieka??! (°°

W USA masz stany gdzie mordują dzieci do samego momentu porodu. I co? Też #!$%@? będziecie deliberować, że może to nadal nie jest człowiek? To wy jesteście
  • Odpowiedz
@Kruty: no to są aborcje wykonane wieszakiem albo na Słowacji. Tyle ta wyspa normalności daje. Że biedne kobiety łykają tabletki które mogą uszkodzić płód nie doprowadzając do aborcji. Albo wyskrobuja wieszakiem. Super normalność.
  • Odpowiedz
  • 5
@Przegrywek123 taaa... takie mity o jakichś wieszakach to se mogłes 30 lat temu. Biedna kobieta... buu... nie moge wyskrobać dzidzusia. No nie możesz. W Polsce nie. I już.
  • Odpowiedz