Wpis z mikrobloga

Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jest aborcja;
-na niebiesko jest dostępna na żądanie
-na zielono z zastrzeżeniami (np. jeśli matki nie stać na utrzymanie dziecka)
A na żółto- standardowo, zaznaczony jest ciemnogród.
#gownowpis #zalesie #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy #aborcja #polityka
c.....u - Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jes...

źródło: comment_yn4ycxUZtn6vyZdEwYKEAGk4zNu5SCvh.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
@bullsh1t: nie wiem, czemu pisać o tym jako o głupocie xD
Jak ktoś chce zrobić aborcję to zapłaci za granicą, a mógłby zapłacić (np. na życzenie) za tę usługę w Polsce. Jakbyśmy przyjęli, że aborcja kosztuje 300-800 Euro (wg. Faktu obecnie 2500zł)
A nielegalnych aborcji w Polsce rocznie jest 80-150 tysięcy
To uśredniając te wartości daje to nam:
Średnio 450 Euro za aborcję, przyjmiemy 1900zł.
Średnio 105 tysięcy aborcji,
  • Odpowiedz
Tak bardzo słuszne, oczywiste, wspaniałe i nowoczesne ideologie dziś, do worka zaściankowości zostaną wrzucone jutro. Zacofanie? Not an argument panie "iksde".
Większość? Somsiad i somsiadka kradnie, to ja też bezrefleksyjnie? Logika mnie zmiażdżyła i wstać nie mogę.
  • Odpowiedz
@daniel42na_: Czemu porównujesz kradzież do aborcji xDDD
To w ogóle nie ma sensu
To najlepiej zamknij się w piwnicy i wyrzuć przy okazji całą elektronikę bo kiedyś ludzie też żyli a to nowoczesne i w ogóle fuj xD
  • Odpowiedz
@bullsh1t: Polek mamy 20,008,191.
Jakby 0,6% dokonało aborcji, to zapłaciłyby prawie 23 mld zł.
To są olbrzymie pieniądze które tracimy bo nasz rząd zamiast kierować się zdrowym rozsądkiem kieruje się jakimiś Bożymi zasadami albo w sejmie ma pro-life tumanów.
Nigdzie w cywilizowanym kraju nie ma takich przepisów jak u nas xD
  • Odpowiedz
@czikapu: Niewątpliwie większy sens niż porównywanie rozwoju technologicznego.
Mi nie widzi się, aby zabijano żywą istotę, bo się nie chciało zabezpieczyć. Choroby, gwałty i zagrożenia życia to grubo poniżej 5% aborcji tam gdzie jest to w pełni legalne.
Jak tak śmiało posługujesz się statystykami to wrzućmy i te
http://www.johnstonsarchive.net/policy/abortion/abreasons.html
daniel42na_ - @czikapu: Niewątpliwie większy sens niż porównywanie rozwoju technologi...

źródło: comment_MOD67LWu0rvMKemW28dCxWGXrdekYjRS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@liberalnysernik: za chwile może być i formalny Sejmik Podkarpacki chce zakazać w całym województwie przeprowadzania aborcji, in vitro, promowania ideologii gender i propagowania LGBT, oczywiście jeśli ktoś to zaskarży to Wojewódzki Sąd Administracyjny uchyli od razu taką uchwałę, gdyż taka uchwała ma wartość papieru, na którym została zapisana, bo to nie jest broszka samorządu, ale Sejmu i Ministra Zdrowia, ale jakie inby będą się z tego powodu odjaniepawlać to już
  • Odpowiedz
@czikapu: Jak dla mnie to sąsiad mogłby zabić drugiego, bo mu hałasuje w nocy, hehe jego wybór Xd dX xdd. Wybór! WYBÓR. Nie. Wszystko to wybór, pytanie czy właściwy. Własna wygoda to nie argument za likwidacją drugiej istoty.
To ma do rzeczy że krzyczy się głośno o kobietach cierpiących gwałty, ryzykujących zdrowie i życie, tymczasem większość do zwykła nieodpowiedzialność za własne decyzje, niedojrzałość, likwidacja konsekwencji własnych działań i schowanie
  • Odpowiedz
@czikapu: W Turcji parę lat temu chciano zaostrzyć prawo (coś do poziomu polskiego) co wreszcie nie przeszło ale i tak nie jest aż tak łatwo - sporo szpitali szczególnie w tych konserwatywnych rejonach to utrudnia. Za to tabletki po są dostępne od ręki.

Najciekawsze jest to, że Turcja i Polska były w latach 30 jednymi z pierwszych krajów świata gdzie w ogóle pozwolono na jakąkolwiek legalną aborcje i przyznano prawa
  • Odpowiedz