Wpis z mikrobloga

Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jest aborcja;
-na niebiesko jest dostępna na żądanie
-na zielono z zastrzeżeniami (np. jeśli matki nie stać na utrzymanie dziecka)
A na żółto- standardowo, zaznaczony jest ciemnogród.
#gownowpis #zalesie #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy #aborcja #polityka
c.....u - Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jes...

źródło: comment_yn4ycxUZtn6vyZdEwYKEAGk4zNu5SCvh.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
Wstrzemięźliwość nigdy nie zawodzi.

@Burbazur: Może jakbyś uważał w szkole to wiedziałbyś, że antykoncepcja nie gwarantuje 100% skuteczności xD
Ale czego ja mogę oczekiwać od prawaka
  • Odpowiedz
@czikapu: Dobrze wiesz jak bardzo "zawodna", dobrze dobrana i odpowiedzialna antykoncepcja jest niemal niezawodna. Są jeszcze talbetki "dzień po" i można dupczyć się do woli o ile w przerwach między zezwierzęceniem jest czas na pomyślunek. ALE NIEEE lepiej bezmyslnosci ulec, co może się stać xD Kto by sie wysilał na myslenie. Postęp jest przecież.
  • Odpowiedz
Jak w ogóle możesz przeliczać taką zbrodnię na pieniądze.

Normalnie, wziąłem potencjalną liczbę aborcji i pomnożyłem razy koszt.

A ile tracimy na delegalizacji zabójstw na zlecenie ?


@mojefikcyjnekonto: Tylko że zabójstwo na zlecenie nie jest legalne nigdzie xD
I co to w ogóle jest za argument
  • Odpowiedz
@czikapu: Aleś mnie obraził, ide się abortować,.. nie, za stary już jestem. Dokonać eutanazji? Nie, to za młody... Jest jakieś modne słowo na pozbawienie życia tak w środkowej fazie życia?
Nie mam braku edukacji, ty masz zaś ciężkie klapy na oczach, bo w przeciwniku aborcji widzisz od razu polakatolika, nie dyskutanta a przeciwnika. Ja nie jestem ani wierzący, ani tabletce "dzień po" się sprzeciwiający. Sprzeciwiam się natomiast usuwaniu tego powstałego
  • Odpowiedz
Jest jakieś modne słowo na pozbawienie życia tak w środkowej fazie życia?


@daniel42na_: samobójstwo (σ ͜ʖσ)

Sprzeciwiam się natomiast usuwaniu tego powstałego już życia z przyczyn moralnych tylko i wyłącznie.

To jest twoja moralność, a ja np. mam inną, podobnie jak politycy cywilizowanych krajów.
  • Odpowiedz
Sprzeciwiam się natomiast usuwaniu tego powstałego już życia z przyczyn moralnych tylko i wyłącznie.


@daniel42na_: To nie usuwaj, w razie czego. A od innych trzymaj sie z daleka ze swoja pseudo moralnoscią.
  • Odpowiedz
@czikapu: ten typ to niezły dzban, jeden z wielu, wielu, wielu, wielu, wielu, wielu, wielu wykopków, który trafił do mnie na czarno. Swego rodzaju osiągnięcie.

@daniel42na_: ale może by tak pozostawić wybór parze, która odczuje jego konsekwencje? XD to nie jest takie trudnie wiesz, zajmować się tylko swoim życiem, nie wpindalać się komuś z butami, nie mówić mu co ma jeść na obiad.
  • Odpowiedz
Ale aborcji dokonuje się na istocie, której nie pozostawia się żadnego wyboru, czego nie rozumiesz? xD


@daniel42na_: Jeśli już traktujemy to jako dziecko, to do 18rż rodzice podejmują wszelkie decyzje.
Podobnie dziecko samo się nie wypisze z religii.
Jeśli rodzice się zgodzili na aborcję to cóż ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@daniel42na_: ale co ty porównujesz? Poważny jesteś? Porównujesz jazdę po pijaku i wyrządzenie w domysle szkód osobom postronnym do życia... Czego? Zlepka komórek, który do 5-6 miesiąca życia nic nawet nie czuje, bo nie ma układu nerwowego? Nie wiem, może to cyniczne z mojej strony, ale szczęście dwóch dorosłych osób, na które wpompowano już tysiące złotych jest więcej warte od życia czegoś, co i tak nie koniecznie będzie traktowane jako
  • Odpowiedz