Wpis z mikrobloga

Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jest aborcja;
-na niebiesko jest dostępna na żądanie
-na zielono z zastrzeżeniami (np. jeśli matki nie stać na utrzymanie dziecka)
A na żółto- standardowo, zaznaczony jest ciemnogród.
#gownowpis #zalesie #bekazkatoli #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazpisu #neuropa #4konserwy #aborcja #polityka
c.....u - Czemu nasz kraj jest taki zacofany? XD
Mapa krajów w których dozwolona jes...

źródło: comment_yn4ycxUZtn6vyZdEwYKEAGk4zNu5SCvh.jpg

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kruty: no właśnie się mylisz. Możesz. Tylko nie jak w cywilizacji bezpiecznie w klinice (chyba że stać cię na wycieczkę) tylko jak w chlewie - tabletkami mniej lub bardziej powodującymi aborcję lub uszkodzenia płodu. I tego nikt nie zabroni. Więc jedyne czego prawaki zabraniają to bezpiecznej aborcji.
  • Odpowiedz
@Kruty: https://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2013/K_060_13.PDF
Masz z roku badania 2011. Masz swoją wyspę normalności. Masz wyspę gdzie nie ma żadnego problemu żeby usunąć ciążę, ale albo bez lekarza, albo drożej, albo wyjeżdżając. Masz wyspę gdzie chce się wprowadzać dalsze zakazy, od wrzucenia tabletki po na receptę po zakaz badań prenatalnych, które to kochane pro-warzywa chcą zrobić. Ciesz i raduj się że żyjesz w świecie w którym nie ma w ogóle aborcji bo pisze
  • Odpowiedz
A na żółto- standardowo, zaznaczony jest ciemnogród.


@czikapu: no tak ciemnogród, bo nie pozwala rozrywać dziecka na kawałki na każde "widzi mi się" puszczalskich karynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Łatwo tez otrzymać pigułkę po w klinice zdrowia seksualnego.


@artpop: pigułka "po" powinna być dostępna od ręki... lepsze to niż późniejsze aborcje lub niechciane ciąże.
  • Odpowiedz
Aborcji na żądanie powinna jak najbardziej ale także wtedy gdy chce tego tylko mężczyzna. Nie muszę być tak że tylko kobieta o tym decyduje.
  • Odpowiedz
@czikapu ale dlaczego jesli ktos jest przeciwny aborcji to jest od razu katolem? Mi daleko do tego, nie uwazam tak ,,bo sie bozia pogniewa" tylko dla mnie to po prostu niemoralne bez wzgledu na religie. Chcialabym, zeby w innych dziedzinach zycia mozna bylo tak uniknac konsekwencji swoich akcji.
Lepiej zadbac o dostep do antykoncepcji i wiedze o niej, niz miec podejscie, ze przeciez zawsze mozna wyskrobac. Jakie to obrzydliwe.
  • Odpowiedz
@Burbazur: ja Ci powiem jak to wyglada. Robi się tak, ponieważ jest łatwiej. Od dawna wiadomo, że zamiast myśleć, to prościej jest zamknąć oczka i powiedzieć „ale gugu nie widział”. Zamiast ruszyć głowa i zacząć ponosić konsekwencje za swoje czyny ww. wypadku to s--s.
Jestem ateista, ale uważam, że jest to zabijanie i uciekanie od obowiązków.
  • Odpowiedz
@czikapu
Uwazaj ze taka patologia co na 5+ zapłaci za aborcję jak panstawo pomoze i jakoś będzie sie zylo. Oszczędzają na prezerwatywach to na pewno wydadzą hajs na aborcje. Problem Polski jest właśnie j-----e sie o takie podrzedne sprawy a olewanie gospodarki. Wiadomo lepiej pokrzyczec o to czy mozna robić skrobanke czy tez nie
  • Odpowiedz
@czikapu:
Nie żeby co, ale można nie być katolem i uważać że obecne przepisy są okej. Co innego sytuacje wyjątkowe, ale skrobanka na żądanie to czysty podludzizm.

Zlepka komórek, który do 5-6 miesiąca życia nic nawet nie czuje, bo nie ma układu nerwowego?

@Nieprzyjazny_Ziemniak:
To jest ta słynna stawiająca na naukę nełropa? Układ nerwowy rozwija się u człowieka w okolicach 5-6 ale TYGODNIA - 5-6 miesiąc życia to
  • Odpowiedz