Wpis z mikrobloga

@Chlejus: A ja znam jedną dziewczyne w takim wieku z bobasem, ku mojemu zdziwieniu dziewczyna radzi sobie z tym doskonale. Nie kryje tego, że to wpadka z chłopem z którym była x lat. Ten ją zostawił(kilka lat starszy), ale mimo to nie jest ani #madka ani #patologiazewsi oddała sie totalnie tej kruszynce, ze szkołą sobie radzi a w opiece jeszcze pomagają jej troche rodzice(mimo to wszystko prawie robi sama, dużo sobie
Miałem w klasie dziewczynę, co zaciazyla w podobnym wieku. Jedna z nauczycielek, która była bodaj kuzynką jej ojca nakręciła na nią taką spiralę hejtu, że szok. Wstyd dla rodziny, ona jest patologią i takie tam. Cieszy mnie, jak widzę ją uśmiechniętą z dzieciakiem na Insta i śmieje się pod nosem wiedząc, że syn nauczycielki został skazany za oszustwa 8)
(...)lub w przypadku brania tabletek przy głupim wzięciu apapu na ból(tabletki antykoncepcyjne mają wtedy słabsze działanie)


Halo, halo, od kiedy niestosowanie się do zaleceń zamieszczonych na ulotce jest uważane za działanie wskazane? Jeśli bierzesz inne leki, które wiesz że osłabiają działanie tabletek antykoncepcyjnych to jest to działanie zamierzone i niema tu miejsca na zdziwienie gdy na teście pojawią się dwa paski.

ale co wy przegrywy wiecie o zabezpieczeniach jak wy gumki nigdy