Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, jak w wieku 17 lat można zajść w ciąże? Znam 2 takie dziewczyny bo razem się uczymy.

Najlepsze jest to że już zamieniają się w #madki bo chcą żebyśmy złożyli się na zabawki i pieluchy dla bachora xDD

#patologia #p0lka
  • 111
  • Odpowiedz
chcą żebyśmy złożyli się na zabawki i pieluchy dla bachora xDD


@Chlejus: Ale kto wy czyli ojcowie tych dzieci mam nadzieję? Czy koledzy z klasy maja robić takie prezenciki bo,, dziecku się nie odmawia,, xdddd
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, jak w wieku 17 lat można zajść w ciąże? Znam 2 takie dziewczyny bo razem się uczymy.


@Chlejus: jak widać można, skoro zaszły.
Moje koleżanki zaraz po maturze wyszły za mąż, zaciążyły, a teraz szykują się, żeby być babciami. Niektórzy mają takie priorytety.
  • Odpowiedz
no chcą żeby cała nasza klasa się złożyła...


@Chlejus: no i dobrze, w końcu wszyscy je ruchaliscie. Mają wam kazać ciągnąć słomki, kto zostaje ojcem?
  • Odpowiedz
@Chlejus: Moja kuzynka zaszła jak miała 14. Obecnie 22 lvl, dwójka dzieci z dwoma różnymi ojcami, wyszła za ojca drugiego dziecka i jest "madką na pełen etat". Kiedy mąż nie widzi, lata po klubach, zdejmuje obrączkę i zostawia dzieci matce albo teściowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PussyDestroyer1995: nie twierdzę, że kobiety są bez winy, bo żadna normalna się nie godzi na seks bez gumy, ale do zrobienia dziecka potrzebne są dwie osoby i obie powinny być odpowiedzialne, a nie jedna się ulatnia.
Jeśli mężowi twojej kuzynki odpowiada taki układ to chyba ok?
  • Odpowiedz