Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Wykop !

Meldujemy się na #dziennazmiana, jednocześnie pozdrawiamy #nocnazmiana.

Zgodnie z obietnicą przesyłamy weryfikacyjną fotkę z biura prasowego KWP w Krakowie.

Wołam @Sierzant_Bagieta @Dorken @magenciorek @Oberon @Stitch @powsinogaszszlaja

Dajcie plusy, niech leci w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#policja #malopolska_policja #krakow
Pobierz malopolskapolicja - Dzień dobry Wykop !

Meldujemy się na #dziennazmiana, jednocześ...
źródło: comment_vsQj22zVLJTuOtI6FEraZOteNqcs1yBK.jpg
  • 408
@malopolska_policja: Mam pytanie. Jakiś czas temu chciałem zasilić Wasze szeregi ale moja kandydatura została odrzucona przez alergie, która trwa dwa tygodnie w okresie pylenia jakiegoś szajsu.

Razem ze mną startowało trzech gości.

1. Rekonstrukcja stawów skokowych po wypadku (skończona pół roku wcześniej)
2. Gościu 169 cm wzrostu, jąkał się. ale tak w wuj się jąkał.
3. Gościu 180 wzrostu i 110 kg wagi, ulaniec. Miał widocznego garba. Takiego, że jak idzie
@malopolska_policja: O ile doceniam starania, to po kilkukrotnej styczności z małopolską policją serdecznie proszę o trochę mniej czasu spędzanego na wykopie, a więcej na zwyczajnym doszkalaniu się z ortografii, wysławiania się oraz wykonywania swojej pracy. Straciłem przez was kilka dni na jeżdżeniu po Krakowie i wydzwanianiu do różnych funkcjonariuszy, a wy jako policja nie zrobiliście od siebie nic, pomimo że dostajecie za to pieniądze.

Nie pozdrawiam.
Mam pytanie. Jakiś czas temu chciałem zasilić Wasze szeregi ale moja kandydatura została odrzucona przez alergie, która trwa dwa tygodnie w okresie pylenia jakiegoś szajsu.

Razem ze mną startowało trzech gości.


1. Rekonstrukcja stawów skokowych po wypadku (skończona pół roku wcześniej)

2. Gościu 169 cm wzrostu, jąkał się. ale tak w wuj się jąkał.

3. Gościu 180 wzrostu i 110 kg wagi, ulaniec. Miał widocznego garba. Takiego, że jak idzie na czworaka
Właśnie chodzi o to, że jestem typem człowieka, który nie kłamie nawet jak wszyscy mówią, żeby to robić ;) Odpuściłem już bo znalazłem pracę, która była marzeniem zaraz po policji :P


@mechaos: szkoda, bo potrzebujemy takich taranów w firmie :) Powodzenia zatem na innej ścieżce.