Wpis z mikrobloga

@malopolska_policja: a tak poważnie - osoba która prowadzisz ten profil - nie boisz się utraty pracy? Jeden zły tekst, za dużo śmieszków lub ironii, do nieodpowiedniej osoby i zaraz pójdzie skarga - profile firmowe są ciężkie, a co dopiero policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mechaos: programista 15k? Idziesz na komisie mówisz ze jesteś okazem zdrowia do niczego się nie przyznajesz a jak coś wyjdzie to udajesz głupa i tak jest w każdej służbie. Naprawdę musiał by być ktoś bardzo dociekliwy by szukać innych wyników badań
  • Odpowiedz
@twojastaraluz: Wiem jak jest, dużo rozmawiam z policjantami jak mam okazję. Wiem, że braki kadrowe są takojako łatane no ale pewnych norm ludzie nie spełniają. : ( Przykro, że tak się stało bo byłbym trzecim pokoleniem w rodzinie. No ale cóż...
  • Odpowiedz
@malopolska_policja: to jak już skończycie pisać na wypoku, to zajmijcie się tym, co widać od was z okien - kretynami parkującymi byle jak na Łaszkiewicza i na dojazdówce do Lidla. Nie da się normalnie przejść ani samochodem przejechać, bo parkują blokując wszystko i wszystkich, zaraz przy skrzyżowaniach, nieraz po 10 aut w rzędzie, a po zgłoszeniu sprawy i do was, i na straż miejską wszyscy mają to w dupie i
  • Odpowiedz
@mechaos: również przykro mi z tego powodu. Niestety jakość kandydatów spada na łeb na szyję, prógi punktowe już praktycznie nie istnieją i przyjmują każdego kto przejdzie wszystkie etapy rekrutacji + badania. Naprawdę szkoda, że za taką głupotę Cię uwalili.
  • Odpowiedz