Wpis z mikrobloga

Czym można oczarować mężczyzn oprócz urodą i młodością? Tych dwóch nie posiadam.
I nie chodzi mi TYLKO o dobre robienie laski, bo szukam stałego związku.

Zamiast użalać się nad brzydotą, stwierdziła że spróbuję czarować charakterem. Tylko, że nie wiem jakie cechy cenią faceci. Kobiety to jasne, że pewność siebie, charyzmę, pasję, zainteresowania, zaradność, poczucie humoru...... A faceci?
Jak mam nad sobą pracować, by "nadrabiać charakterem"? Być stanowcza, czy uległa.Śmiać się z każdego żartu czy być mniej rozhihrana, bo to się kojarzy z tępymi debilkami. Tysiące pytań bez odp. Pomóżcie

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 109
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: miec zainteresowania i pasje (takie które lubisz a nie zeby sie przypodobać)
Pewna siebie, nie zachowuj sie jak top laska ale nie daj po sobie pozna ze masz kompleksy czy coś.
Dbająca o innych, o pozytywną atmosferę, o dobrą rozmowę
  • Odpowiedz
  • 0
@Miorz a jeżeli jest zołzą i nie zasługujesz na nią gdy jest najlepsza kiedy nie możesz znieść jej kiedy jest najgorsza, czy jakoś tak.
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: Masz nic nie zmieniać. Każde dostosowywanie się do potrzeb danego faceta skończy się tragedia. Bądź taka jaką jesteś na prawdę. Jak już ktoś słusznie zauważył, każdy facet będzie lubił inne cechy u kobiety. Kiedyś znajdziesz takiego, który odwzajemni zainteresowanie, stwierdzisz, że na przykład jest domatorem, a Ty nie. Nie próbuj na siłę wtedy stawać się też domatorką, gdyż jak już osiągniesz swój cel, nagle będzie Ci to przeszkadzać. @
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: troche typowe zachowanie, które zaprowadzi Cię do nikąd. Twoje pytanie brzmi tak de facto: „kogo udawać, żeby zdobyć faceta” Tylko, że nie będziesz udawać całe życie, a prawdziwa natura przędzej, czy pózniej wyjdzie i będzie klops.
Bądź sobą, może znajdzie się taki idiota, który zechce prawdziwą @Sylwestrowiczka12: z #!$%@? charakterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: ja lubię jak laska sprawnie operuje sarkazmem, nie ma nic lepszego niż ironiczno-cyniczno-sarkastyczna rozmowa z różowym podczas porannego szykowania się do wyjścia z pracy
  • Odpowiedz