Wpis z mikrobloga

Czym można oczarować mężczyzn oprócz urodą i młodością? Tych dwóch nie posiadam.
I nie chodzi mi TYLKO o dobre robienie laski, bo szukam stałego związku.

Zamiast użalać się nad brzydotą, stwierdziła że spróbuję czarować charakterem. Tylko, że nie wiem jakie cechy cenią faceci. Kobiety to jasne, że pewność siebie, charyzmę, pasję, zainteresowania, zaradność, poczucie humoru...... A faceci?
Jak mam nad sobą pracować, by "nadrabiać charakterem"? Być stanowcza, czy uległa.Śmiać się z każdego żartu czy być mniej rozhihrana, bo to się kojarzy z tępymi debilkami. Tysiące pytań bez odp. Pomóżcie

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 109
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: To jest w jego interesie, więc pozostaje mu płacić sprzątaczce/kucharce albo samemu wziąć się do roboty :) No, niektóre kobiety jeszcze zgodzą się na pracę w domu pod warunkiem bycia utrzymywaną. Ale wtedy niech facet nie stęka, że jest betabankomatem :)
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Na razie to głównie faceci płaczą i pytają dlaczego. Dlaczego kobiety nie palą się do tworzenia związków, zakładania rodziny, przebierają w facetach. Łatwo zrzucić to na logikę kobiet. Ale w tym przypadku ta logika jest akurat prawidłowa, bo nikt nie będzie działał na swoją niekorzyść i pakował się w bycie służącą do końca życia.
  • Odpowiedz
Więc ja bym sie mimo wszystko skupił na tym, żebys możliwie najwięcej wyciągnęła z wyglądu - nie wiem, zajebista fryzura i zadbane, gęste włosy


@frikuu: () to czy ktoś ma włosy gęste, rzadkie, grube, cienkie, puszące się to kwestia genów i niewiele się da z tym zrobić
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Utrata uprzywilejowanej pozycji zawsze boli. Ja też jestem rozczarowana, że nikt nie chce mi za darmo usługiwać i ogarniać domu heh. Co w takiej sytuacji robi kobieta? Sama bierze się do roboty. Co robi facet? Narzeka, że nie może znaleźć żony, a wszystkie kobiety to księżniczki ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: mniej rozhihana i mimo wszystko malo dostępna. Im ciężej Cie zdobyć tym ciekawsza dla faceta sie wydajesz ale to tylko moja subiektywna opinia. Ja cholernie lubie wyzwania jednak w pierwszej kolejności patrzę na wyglad jak kazdy facet. Inteligencja jest na drugim miejscu, rozhihrany pustak w ogole nie jest pociągający, chyba iz widac, ze robi to z premedytacja by osiągnąć swoje cele. To juz zaczyna imponować. Generalnie zawiły temat i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sylwestrowiczka12: żebyś dużo nie gadała, lubiła się często seksić, nie marudzila przy obowiązkach domowych, lubiła oglądać filmy przed tv, była pogodna, ale to każdy chyba może wolec co innego.
  • Odpowiedz