Wpis z mikrobloga

Czym można oczarować mężczyzn oprócz urodą i młodością? Tych dwóch nie posiadam.
I nie chodzi mi TYLKO o dobre robienie laski, bo szukam stałego związku.

Zamiast użalać się nad brzydotą, stwierdziła że spróbuję czarować charakterem. Tylko, że nie wiem jakie cechy cenią faceci. Kobiety to jasne, że pewność siebie, charyzmę, pasję, zainteresowania, zaradność, poczucie humoru...... A faceci?
Jak mam nad sobą pracować, by "nadrabiać charakterem"? Być stanowcza, czy uległa.Śmiać się z każdego żartu czy być mniej rozhihrana, bo to się kojarzy z tępymi debilkami. Tysiące pytań bez odp. Pomóżcie

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sylwestrowiczka12:
Mniej bezpośrednio - polub męskie hobby, zaraz ktoś będzie próbował cię wyrwać.
Bardziej bezpośrednio - flirtuj werbalnie i dotykiem, a nie mową ciała. Większość z nas (facetów) mowy ciała nie łapie.

Aha, zmniejsz wymagania.
  • Odpowiedz
@shadowsof2:

s--s dla faceta jest mega ważny. Szczególnie jak ma sporo testosteronu i raz dziennie to zdecydowanie za mało. Uwierz, że to wystarczy.


Brzmi to bardzo przygnębiająco.
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: otwarta, szczera, potrafiąca też słuchać mężczyzny, wykazać zainteresowanie czy chęć pomocy w jego hobby czy zainteresowaniach na tyle na ile jest to możliwe hmm nie być toksyczną suką, która ukróca jakieś normalne czynności czy relacje z innymi ludźmi. No to tyle póki co na szybkości, jak coś przyjdzie jeszcze do głowy to dam znać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: niestety, ale w dzisiejszych czasach wygląd > wszystko. Wiem, że zaraz się zlecą jakieś głupie p---y czy białorycerze, ale nic mnie to nie obchodzi, taka jest prawda. Według mnie nie ma mega ultra brzydkich kobiet, sa tylko biedne i zaniedbane :) Więc ja bym sie mimo wszystko skupił na tym, żebys możliwie najwięcej wyciągnęła z wyglądu - nie wiem, zajebista fryzura i zadbane, gęste włosy, jak jestes gruba to
  • Odpowiedz
@Sylwestrowiczka12: dobry charakter to po między innymi bycie ciepła, mila osoba. Na pewno poznałaś osoby które roztaczaja wokół się i nie pozytywna aurę i nie da się ich nie lubiec. Druga sprawa to docen faceta - że dobrze dobrze prowadzi i lubisz z nim jeździć autem (bardzo mocny argument, działa na każdego) albo że sprawnie naprawił kran czy coś takiego. Doceniony facet to już w zasadzie Twój facet.
  • Odpowiedz