Wpis z mikrobloga

za bycie członkiem parti oraz rzecznikiem rządu PRL, jest to człowiek zakłamany i kpi sobie wciąż z ludzi,

@PolishDumplings:
A który polityk nie jest zakałmany? Prawde mówiąc, on jest mniej zakłamany od tych obecnych polityków.
  • Odpowiedz
Mówił w tym samym tonie co dzisiejsi prezenterzy Wiadomości w #tvpis


@Defender: no nie wiem, ja tam dostrzegam pewne różnice - oglądając Dziennik Telewizyjny nie boli mnie głowa, jak włączę Wiadomości czy Teleexpress to po co drugim materiale czuje uderzenie łopatą (propagandy) w głowę
  • Odpowiedz
@PolishDumplings: @wscieklybyk: Ale Was d--a piecze xD za komuny życie wyglądało inaczej, a Wy chyba nie możecie tego pojąć. Żadnych dowodów, argumentów, tylko krzyczycie, że nie był rycerzem na białym koniu, to trzeba go do paki xD idąc Waszym tokiem myślenia, to wszystkich trzeba by zamknąć xD
  • Odpowiedz
no nie wiem, ja tam dostrzegam pewne różnice - oglądając Dziennik Telewizyjny nie boli mnie głowa, jak włączę Wiadomości czy Teleexpress to po co drugim materiale czuje uderzenie łopatą (propagandy) w głowę


@megawatt: Ja też dostrzegam różnice, urban bronił ustroju, który mordował ludzi.
  • Odpowiedz
jeżeli była to partia komunistyczna totalitarna ograniczająca swobody obywatelskie, podporządkowująca nasze państwo Rosji oraz rządy które wprowadzały gospodarka centralnie sterowaną jedzenie na kartki i ogólny syf, to moim zdaniem wspieranie i reprezentowanie tej parti powinno nieść ze sobą w wolnej Polsce jakieś konsekwencje, zapomniałem też dodać że oczywiście wówczas media nie były wolne większość które działały musiały się podporządkować i rozglaszaly propagande


@PolishDumplings: Wydaje ci się, że teraz jest inaczej?
  • Odpowiedz