Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD za bycie członkiem parti oraz rzecznikiem rządu PRL, jest to człowiek zakłamany i kpi sobie wciąż z ludzi, bo nikt mu pewnie do końca jego życia i tak nic nie zrobi, ponieważ żyjemy w chorym państwie i mało kogo rozliczyliśmy z tak naprawdę jawnego wspierania zaboru bo tak to można nazwać rosyjskiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@PolishDumplings: przez takie myślenie w tym kraju nigdy nie będzie normalnie. A idąc Twoim tokiem rozumowania mam nadzieję że za parę lat rozlicza obecnych członkow PiS ponieważ jest to tak to można nazwac zabór kościoła katolickiego.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD jeżeli była to partia komunistyczna totalitarna ograniczająca swobody obywatelskie, podporządkowująca nasze państwo Rosji oraz rządy które wprowadzały gospodarka centralnie sterowaną jedzenie na kartki i ogólny syf, to moim zdaniem wspieranie i reprezentowanie tej parti powinno nieść ze sobą w wolnej Polsce jakieś konsekwencje, zapomniałem też dodać że oczywiście wówczas media nie były wolne większość które działały musiały się podporządkować i rozglaszaly propagande
  • Odpowiedz
@Matka69 nie chodzi mi o jakieś wsadzanie do więzień ale jeżeli emeryci którzy żyli jak porządni ludzie mają takie wybory jak albo jedzenie albo leki, A były rzecznik rządu PRL żyje sobie świetnie to coś tu chyba nie gra

@Glos_normictwa można go za jego obecna postawe lubić ale moim zdaniem trzeba pamiętać co robił i kim był i jest
  • Odpowiedz
@PolishDumplings czyli chcesz karać ludzi za ich poglądy gdy nie robili nikomu nic złego. Dobrze ze to tylko Twoje zdanie bo widzę chcesz wprowadzać totalitaryzm, więc w sumie Twoje poglądy są dużo gorsze niż Urbana
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD chce wyciągać konsekwencje za czyny ludzi których poglądy szkodzily innym ludziom, według ciebie ustrój komunistyczny który mordował ludzi, ograniczał prawa człowieka i nie pozwalał na wolność był dobrym systemem? Pragnę jedynie wolności dla każdego, ale takiej aby nikt nie krzywdzil drugiej osoby tymi swoimi poglądami
  • Odpowiedz
@PolishDumplings a Urban kogoś skrzywdził? No Ty go skrzywdzić chcesz i za nic chcesz go wsadzić do więzienia. Mam rozumieć że jak dojdzie do władzy ktoś kto uzna Twoje poglądy za złe to mam klaskać jak Cię zamkną.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD moim zdaniem skrzywdził propagandowo oraz popierając ustrój który mordował wiele ludzi, gdyby obniżyli mu emeryturę albo musiał by wpłacić jakąś grzywnę do skarbu państwa moim zdaniem byłoby to sprawiedliwe, a nawet to nie jest zrobione,
Poglądy jeszcze raz napiszę są w porządku jeżeli nie przyczyniają się do krzywdy innych ludzi jeżeli twoim poglądem jest to że jak dojdziesz do władzy będziesz kazał zabić wszystkich mazowszaninów bo takie masz poglądy jest
  • Odpowiedz
za bycie członkiem parti oraz rzecznikiem rządu PRL,


@PolishDumplings: Oj, Towarzyszu marzy się wam rozliczanie ludzi za sama przynależność do partii co? Czy wy nie stawiacie sobie za ideologiczny wzór Wielkiego Przywódcę sowieckiego narodu Józefa Stalina? XDDDD
  • Odpowiedz