Wpis z mikrobloga

@Defender czy w dyskusjach należy tylko wyśmiewać? Czy twoim zdaniem ktoś należący do parti komunistycznej czy nazistowskiej nie powinien odczuć choćby w najmniejszym stopniu to że takie poglądy krzywdzą innych ludzi oraz to że ograniczają one wolność ludzką?
Mirku, ja pragnę wolności dla wszystkich, sprawiedliwości i pięknej Polski to tyle, smuci mnie obraz człowieka związanego z rządem PRL który teraz jest w o wiele lepszej sytuacji niż duża ilość emerytow w
  • Odpowiedz
czy w dyskusjach należy tylko wyśmiewać?


@PolishDumplings: Bo karanie Urbana jest absurdalne: wg większości źródeł nie był członkiem PZPRu. On nawet miał wcześniej zakaz publikacji wydany przez cenzurę za Gomułkę. Faktycznie - był rzecznikiem rządu.

Czy twoim zdaniem ktoś należący do parti komunistycznej czy nazistowskiej nie powinien odczuć choćby w najmniejszym stopniu to że takie poglądy krzywdzą innych ludzi oraz to że ograniczają one wolność
  • Odpowiedz
  • 8
@lkg1 w którymś wywiadzie bodajże w DDTVN powiedział, że nie pobiera emerytury bo nie chciało mu sie papierków załatwiać, ale admin strony NIE, to złoto, to fakt.
  • Odpowiedz
a ja go lubię, nie dla tego, że menda ale dlatego, że pokazuje nam groteskowość tego gówno kraju z kartonu

@Glos_normictwa szkoda że nie pokazywał groteskowości kraju w ktorym był rzecznikiem. Skoro teraz uznajesz że to gówno kraj to co było wtedy? Komuch zakłamany. Powinien siedzieć między innymi za nagonkę na ks. Popiełuszkę.
  • Odpowiedz
@vin42:

Komuch zakłamany. Powinien siedzieć między innymi za nagonkę na ks. Popiełuszkę.

Niezmiennie wzruszają mnie płynące ze strony różnych antykomunistów pomysły w stylu "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie". Stalinowska doktryna prawa karnego jak widzę nadal cieszy się popularnością.
Kolega po kursach w szkole im. Teodora Duracza?
  • Odpowiedz