Wpis z mikrobloga

@JAI2L9LAD jeżeli była to partia komunistyczna totalitarna ograniczająca swobody obywatelskie, podporządkowująca nasze państwo Rosji oraz rządy które wprowadzały gospodarka centralnie sterowaną jedzenie na kartki i ogólny syf, to moim zdaniem wspieranie i reprezentowanie tej parti powinno nieść ze sobą w wolnej Polsce jakieś konsekwencje, zapomniałem też dodać że oczywiście wówczas media nie były wolne większość które działały musiały się podporządkować i rozglaszaly propagande
@JAI2L9LAD moim zdaniem skrzywdził propagandowo oraz popierając ustrój który mordował wiele ludzi, gdyby obniżyli mu emeryturę albo musiał by wpłacić jakąś grzywnę do skarbu państwa moim zdaniem byłoby to sprawiedliwe, a nawet to nie jest zrobione,
Poglądy jeszcze raz napiszę są w porządku jeżeli nie przyczyniają się do krzywdy innych ludzi jeżeli twoim poglądem jest to że jak dojdziesz do władzy będziesz kazał zabić wszystkich mazowszaninów bo takie masz poglądy jest to
@Defender czy w dyskusjach należy tylko wyśmiewać? Czy twoim zdaniem ktoś należący do parti komunistycznej czy nazistowskiej nie powinien odczuć choćby w najmniejszym stopniu to że takie poglądy krzywdzą innych ludzi oraz to że ograniczają one wolność ludzką?
Mirku, ja pragnę wolności dla wszystkich, sprawiedliwości i pięknej Polski to tyle, smuci mnie obraz człowieka związanego z rządem PRL który teraz jest w o wiele lepszej sytuacji niż duża ilość emerytow w Polsce
czy w dyskusjach należy tylko wyśmiewać?


@PolishDumplings: Bo karanie Urbana jest absurdalne: wg większości źródeł nie był członkiem PZPRu. On nawet miał wcześniej zakaz publikacji wydany przez cenzurę za Gomułkę. Faktycznie - był rzecznikiem rządu.

Czy twoim zdaniem ktoś należący do parti komunistycznej czy nazistowskiej nie powinien odczuć choćby w najmniejszym stopniu to że takie poglądy krzywdzą innych ludzi oraz to że ograniczają one wolność ludzką?


@PolishDumplings: Kolejny absurd: jak
a ja go lubię, nie dla tego, że menda ale dlatego, że pokazuje nam groteskowość tego gówno kraju z kartonu

@Glos_normictwa szkoda że nie pokazywał groteskowości kraju w ktorym był rzecznikiem. Skoro teraz uznajesz że to gówno kraj to co było wtedy? Komuch zakłamany. Powinien siedzieć między innymi za nagonkę na ks. Popiełuszkę.