Wpis z mikrobloga

@dzwiedz3000 i to calkiem duzo xd te najtansze wersje nie maja nic, zeby cos miec trze dodac jakies 10tys a to i tak bez szalu bedzie. No ale wykopki ci powiedza kup najtansza dacie bo co za ruznica ))¯_(ツ)_/¯
@fraciu: bez przesady, ja kupilam skode citigo za 37k z radiem cd/usb/sd klima i komputerem pokladowym gdzie najtansza gola kosztuje 38800. ogolnie to nie ma co patrzec na ceny na stronie bo moja wyszla mi w konfiguratorze chyba za 43k i to bez komputera a jak mowie ostatecznie kupilam za 37 wiec 6k roznicy na tanim samochodzie klasy a to duzo. fabie na starcie dealer zaproponowal z 46 na 40 no
Kupowalismy kiedys nowa pierwszej generacji w bieda wersji:


- bylo tylko jedno lusterko zewnetrzne
- zamek w tylko jednych drzwiach
- nie bylo nawet klapki zaslaniajacej schowek

@bigger: miałem dokładnie taka samą, jeździłem nią po KJS'ach, ale mieli z nas bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dr_2k Problem jest taki, że to prasówki, nie mają za wielkiego wyboru, już pomijam fakt, że bardzo często te samochody są podrasowane i mają lepsze wyniki niż deklaruje producent, pamiętam ostatnio jakiś model przez nich testowany rozpędzał się do 100 w sekundę szybciej niż deklarował producent xd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: chyba ci sie cos jebnelo. Pierwsza fabie muj wuj kupywal i wtedy jedyna rewelacje na jaka sobie pozwolil to silnik 1.4 zamiast 1.2 w golej budzie bez radia nawet. Z tym jednym lusterkiem to chyba felicia albo favorit b
@MangoZjem no citygo auto miejskie i tylko takie fabia czy corsa ktora tak reklamuja za 40k nie ma nic i jest w koloze bialym i najgorszym silnikiem, sam bylem ogladac corse i taka sensowna i szara zaczynala sie od 52tys
@TomdeX Może i tak ale trzeba być szczerym a nie dawać tytuł "najtanszy samochod na rynku". Zreszta i tak widzowi bedzie sie wydawalo ze dostanie wiecej za mniej,patrzac chociazby na elementy stylistyczne o ktorych wystepowaniu czesto nie mowia. Vloger ktory zrobil by test prawdziwych aut w wersji bieda i pokazal jak mocno te samochody nie sa nastawione na klinetow indywidualnych, mialby u mnie mega plusa. Potem masz takich oderwancow co mowia a