Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@GrammarNazi: no nie wiem, może do lekarza albo pediatry a nie szukać odpowiedzi w internecie? A nie, czekaj, to XXI wiek, tu zdrowy rozsądek zawodzi u coraz większej liczby osób.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: ale tu nie ma żadnego raczyska...
- zaleca się szczepienie kobiet w ciąży, jeżeli te nie chorowały na odrę lub szczepienie było wykonane wiele lat temu
- dziecko nie było szczepione przeciwko odrze bo kalendarz szczepień przewiduje, że powinno być zaszczepione w 13-15 miesiącu
- jedyne do czego, można się przyczepić to faszerowanie 11 miesięcznego dziecka wit. d3
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Chyba dołączę do tej grupy, bo widzę że to kopalnia wspaniałych kwiatków xD


@dziki: właśnie to zrobiłem, pomyślałem sobie że będzie można fajną bekę kręcić, ale jak zasiadłem do czytania to mi się słabo zrobiło, przestało być śmiesznie, to jest #!$%@? smutne i tragiczne :/
  • Odpowiedz
  • 1
@xTaquito Typ się czepiał, że już było na wypoku. I na pewno nie kilka razy dziennie. Nie podoba się to scroluj dalej, albo daj mnie na czarno, nikt Cię nie zmusza do czytania postów.
  • Odpowiedz
  • 0
@notyourfault Może nie, ale członkowie grupy zachowują się bardzo podobnie. Jest parę postow wychwalajacych Ziębe, jest o leczeniu witaminą C, są instrukcje o tym jak unikać szczepień dziecka i nawet takie kwiatki jak posty o szkodliwości Wi-Fi.
  • Odpowiedz