Wpis z mikrobloga

AutoCentrum to mój ulubiony, niemiecki, niezależny kanał motoryzacyjny. Nigdzie indziej nie ma 7 wideorecenzji Golfa tej samej generacji w różnych wersjach (wszystkie pozytywne), poprzeplatanych okazjonalnymi recenzjami jakiegoś Touarega, paru Audi (A6, Q8, A8), a czasem trafi się nawet jakaś Skoda.

Uważam że Zachar to człowiek któremu bym zaufał i nawet zjadł od niego ostrego na cienkim.

A wy jakie kanały motoryzacyjne polecacie?

#samochody #motoryzacja #kiciochpyta #pdk
Atreyu - AutoCentrum to mój ulubiony, niemiecki, niezależny kanał motoryzacyjny. Nigd...

źródło: comment_HamA6Jl1RxMyMWq3oyZ2dphIE2QBKma6.jpg

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
marek drives


@betonowecukierki: znam i szanuje. Szczególnie to że chce mu się nagrywać dokładnie ten sam film dwa razy: raz po polsku, drugi raz po angielsku wplatając nawet te same żarty xD
  • Odpowiedz
@Wiktorgg: mówisz że czasami daje inne auta dla niepoznaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepiej jeszcze obejrzyj kilka tych recenzji. Przecież na niektórych filmach ma nawet informacje że dany materiał powstał ze współpracy z pewnym niemieckim koncernem ( ͜͡ʖ ͡€)
Atreyu - @Wiktorgg: mówisz że czasami daje inne auta dla niepoznaki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

N...
  • Odpowiedz
@Atreyu: nie oglądam tego typa ale raz na niego trafiłem jak szukałem jakichś recenzji Infiniti Q50S i zdziwiłem się trochę bo nic mu się w tym aucie nie podobało
  • Odpowiedz
@525tds: podłączam się do listy, choć od siebie dodałbym jeszcze Motoryzacja Z Innej Perspektywy. Fajny i dosyć niedoceniany kanał jak na jakość materiałów
  • Odpowiedz
Bardzo zły pato-dziennikarz łamiący przepisy i jeżdżący pod prąd narażając innych użytkowników drogi. Mam nadzieję, że wkrótce kogoś nie zabije...
JanParowka - Bardzo zły pato-dziennikarz łamiący przepisy i jeżdżący pod prąd narażaj...
  • Odpowiedz