Wpis z mikrobloga

W ten mit o "najpiękniejszych polkach" to wierzą chyba tylko Ci, którzy nigdy nie byli zagranicą (ewentualnie jakieś stare janusze i cucki). Byłem dwa lata temu na tripie po Skandynawii (takie marzenie z dzieciństwa) i w życiu nie widziałem piękniejszych dziewczyn, niż te które tam spotkałem. Każda jedna o klasę lepsza od typowej roszczeniowej #p0lka która patrzy tylko na hajs. Nie dość że można było sobie fajnie pogadać (zwłaszcza se szwedkami, są mega na luzie) to jeszcze mają oryginalne zainteresowania, a taka polka to czym się interesuje? jak dorwać szminke na promocji w rossmanie co najwyżej. Słyszałem ze jeszcze piekniejsze są dziewczyny z Islandii, ale to już kosztowniejsza ekspedycja. Reasumujac, każdy polak który był zagranica wie, ze "najpiekniejsze polskie witaminy" to mit, w który wierzą tylko stare janusze i cucki, i do wszystkich różowych tutaj- nie jesteście takie piękne jak wam sie wydaje, nawet nie macie podjazdu do takich Szwedek.
#takaprawda #rozowepaski #tfwnogf #stulejacontent #przegryw
K.....r - W ten mit o "najpiękniejszych polkach" to wierzą chyba tylko Ci, którzy nig...

źródło: comment_gBdRvuJ2wShmGl5XVJVjN97hNb0BtQsS.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Konor_MakGregor: potwierdzam, byłem z żoną na podróży poślubnej w nor w sierpniu. Na laski specjalnie nie patrzyłem, bo wiadomo, że nie wypada. Ale, skandynawowie są dużo bardziej zadowoleni z życia, jak my. Dwa - dużo częściej się po prostu uśmiechają, są życzliwi, zakładają dobre intencje (co u p0lacks takie oczywiste nie jest). Trzy - dbają o siebie, ładnie wyglądają, a nie jakieś ulane #!$%@? i grube lochy. Wiadomo, potrafią być nieprzyjemni,
  • Odpowiedz
Słyszałem ze jeszcze piekniejsze są dziewczyny z Islandii, ale to już kosztowniejsza ekspedycja.


@Konor_MakGregor: Byłem dwa lata temu, zjechałem całą Islandię i potwierdzam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor: Generalnie, choć nie jest tak zawsze oczywiście, kobiety w zachodniej Europie są bardziej zadbane. Nie rozumiem przez to koniecznie kosmetyków za miliony monet, ale po prostu dbanie o siebie, jakiś ruch, ubiór itd. Polki porównałbym do kobiet z UK, gdzie też są ładne, ale są i regiony ultra Karyn + w UK te karyńska są bez porównania bardziej upodlone moralnie i widok półnagiej zarzyganej młodej kobiety leżącej na chodniku to
  • Odpowiedz