Wpis z mikrobloga

W ten mit o "najpiękniejszych polkach" to wierzą chyba tylko Ci, którzy nigdy nie byli zagranicą (ewentualnie jakieś stare janusze i cucki). Byłem dwa lata temu na tripie po Skandynawii (takie marzenie z dzieciństwa) i w życiu nie widziałem piękniejszych dziewczyn, niż te które tam spotkałem. Każda jedna o klasę lepsza od typowej roszczeniowej #p0lka która patrzy tylko na hajs. Nie dość że można było sobie fajnie pogadać (zwłaszcza se szwedkami, są mega na luzie) to jeszcze mają oryginalne zainteresowania, a taka polka to czym się interesuje? jak dorwać szminke na promocji w rossmanie co najwyżej. Słyszałem ze jeszcze piekniejsze są dziewczyny z Islandii, ale to już kosztowniejsza ekspedycja. Reasumujac, każdy polak który był zagranica wie, ze "najpiekniejsze polskie witaminy" to mit, w który wierzą tylko stare janusze i cucki, i do wszystkich różowych tutaj- nie jesteście takie piękne jak wam sie wydaje, nawet nie macie podjazdu do takich Szwedek.
#takaprawda #rozowepaski #tfwnogf #stulejacontent #przegryw
K.....r - W ten mit o "najpiękniejszych polkach" to wierzą chyba tylko Ci, którzy nig...

źródło: comment_gBdRvuJ2wShmGl5XVJVjN97hNb0BtQsS.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@piotr414 słuchaj mam lepszy pomysł zorganizuje agencję towarzyską dla wykopków tylko ze skandynawkami i bedę robić im wyjazdy jak po passaty b5 za odrę. Juz nie mogę patrzeć jak ci biedni polacy dostają niebieskich jajek bo nie mogą ruchać polek xD
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor przeczytaj jeszcze raz uważnie moje komentarze i proszę zacytuj mi gdzie stwierdzam jednoznacznie że skandynawki są brzydkie.

Napisałam tylko ze generalizujesz bo wśród nich (tak samo jak wśród innych nacji) są i brzydkie i ładne. A ty jeszcze piszesz o zainteresowaniach i inteligencji wywnioskowanych po jednej rozmowie z randomową szwedką. Też w ciekawym środowisku musisz przebywać skoro wszystkie polki dookoła ciebie tylko oglądają pazurki i interesują się szminkami XD
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Przecież byłem tam 2 tygodnie i gadalem nie z jedną, i nie jedną widziałem. Masz ból dupska bo sama jesteś pewnie jakąś brzydka karyna i szukasz atencji na vikopie wsrod miejscowych spermiarzy, wy p0lki macie #!$%@? samoocene, wszystkie myslicie ze jesteście chodzacym cudem swiata, a w takiej Skandynawii to zostałoby wam co najwyżej pukanie z bezowymi ksiecami i murzynami, bo zaden normalny Skandynaw nawet by na was nie spojrzal.
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor noooo całe 2 tygodnie byłem to wiem

XDDDDDDDDDDDDDD
Posiedź tam trochę dłużej i napisz jak było. Przy okazji wyrwiesz się ze swojej wioski z karynami co w głowie mają tylko tipsy.

Nie no coś ty nie zrobię tak bo Polakom pęknie dupa że p0lka poleciała na beżowego.
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Brzydze się takimi p0lkami jak Ty, wszyscy na was plują a w UK macie opinię worków na sperme dla ciapatych, daleko wam do klasy Skandynawek, ale czego oczekiwac od roszczeniowych karyn z polszy.
  • Odpowiedz
@ufieoySsiePale tyle że gusta są różne, jednemu będzie sie podobała taka a innemu taka, jednemu będzie się podobało 80% szwedek a innemu 40%.

Poza tym działa podobna zasada której wykopki nierozumiejo że "dobrze jest tam gdzie nas nie ma" i "egzotyczne=lepsze".
  • Odpowiedz