Wpis z mikrobloga

W ten mit o "najpiękniejszych polkach" to wierzą chyba tylko Ci, którzy nigdy nie byli zagranicą (ewentualnie jakieś stare janusze i cucki). Byłem dwa lata temu na tripie po Skandynawii (takie marzenie z dzieciństwa) i w życiu nie widziałem piękniejszych dziewczyn, niż te które tam spotkałem. Każda jedna o klasę lepsza od typowej roszczeniowej #p0lka która patrzy tylko na hajs. Nie dość że można było sobie fajnie pogadać (zwłaszcza se szwedkami, są mega na luzie) to jeszcze mają oryginalne zainteresowania, a taka polka to czym się interesuje? jak dorwać szminke na promocji w rossmanie co najwyżej. Słyszałem ze jeszcze piekniejsze są dziewczyny z Islandii, ale to już kosztowniejsza ekspedycja. Reasumujac, każdy polak który był zagranica wie, ze "najpiekniejsze polskie witaminy" to mit, w który wierzą tylko stare janusze i cucki, i do wszystkich różowych tutaj- nie jesteście takie piękne jak wam sie wydaje, nawet nie macie podjazdu do takich Szwedek.
#takaprawda #rozowepaski #tfwnogf #stulejacontent #przegryw
K.....r - W ten mit o "najpiękniejszych polkach" to wierzą chyba tylko Ci, którzy nig...

źródło: comment_gBdRvuJ2wShmGl5XVJVjN97hNb0BtQsS.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
Uwielbiam te historyjki kiedy wykopek wyrwie sie z polszy na tydzień i nagle w dupie się przewraca jakie to super fajne te niemki/włoszki/dunki/czeszki a prawra jest taka że
A) są tam na krótko, pewnie w popularnych miejscach totez byle karyny z tamtejszego kraju tam nie chodzą
B) w Polsce obracają się wśród karyn i myślą że wszystkie takie są
C) tak naprawdę jak się pomieszka w danym kraju to prawda wychodzi na
  • Odpowiedz
@Konor_MakGregor a na wsiach/biednych dzielniach pukałeś do drzwi i robiłeś przegląd? eh...
Żeby nie było, nie mam bólu dupy bo mam kartfolany ryj bo nie mam. Wkurza mnie tylko takie generalizowanie. Poza tym ze tobie się podoba nie znaczy że innym też, np. jedni szaleją za Behati Prinsloo, a inni uwazają ze jest brzydka (jak już lecimy z modelkami VS)
  • Odpowiedz