Wpis z mikrobloga

Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?

Tę oto Toyotę Corollę dostałem jako auto zastępcze i będę się nią poniewierał przez kilka kolejnych dni. Nie podoba mi się, gdybym wydał na nią około 70 tysięcy własnych złotówek, to byłbym załamany. Planuję przejechać nią dzisiaj 300km, więc będę miał jakieś pojęcie na temat spalania i wieczorem zrobię wpis o plusach i minusach tego auta.
#samochody #motoryzacja #toyota #zalesie
JudzinStouner - Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?

Tę oto Toyotę Corollę dosta...

źródło: comment_JNBiy34mBbD499FB6wlviXHS8KpBukLO.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@JudzinStouner: ja mam auriske hsd i jestem zadowolony. Tylko ja patrze na spalanie i to czy przemieszcze sie z punktu A do punktu B. Nie jest to moje stare s60 2.0T, ale tez nie powiem ze to sie nie zbiera, bo tak nie jest. Wykonanie wnetrza, no nie jest najlepsze, zgodze sie. Jednak nie skrzypi przy nacisku, ten plastik nie jest super twardy tam gdzie nie powinien. Blachy... no tu sie
  • Odpowiedz
  • 2
@JudzinStouner mam taką służbową. Całe szczęście przesiadam się do Passata albo Optimy GT.
Samochód poprawny i do bólu nijaki. Życie jest za krótkie, żeby jeździć Toyotami.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: no elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8.5k km w 3 tyg. Co moge stwierdzić. Do Golfa 7 podjazdu nie ma. ruszanie tym autem to dramat. Trzeba palic sprzeglo, bo inaczej zabkuje. I to opinia kazdego komu dalem sie tym autem przejechac. Jakosc wykonania spoko, prowadzilo sie też fajnie i nawet dynamiczne. Ale hamulce mogłyby byc lepsze. No i silnik strasznie slabnie na wysokich obrotach. 1.6 133
Stitch - @JudzinStouner: no elo ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8.5k km w 3 tyg. Co moge stwierdzić. Do G...

źródło: comment_xMxbSPH82TYuU6QyqpsvCgxVG2qcJz0a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Ja nie wiem o co chodzi z tymi Toyotami. Za 70k można kupić fajny samochód którym się dobrze jeździ, przyzwoicie wygląda i jest fajnie wykończony w środku a w takiej Toyocie nawet za 100k masz wrażenie jakbyś jeździł najtańszym biedasamochodem.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: dobra, bo trochę chaotycznie napisalem wiec edit.

Jakość wykonania jest przyzwoita, na niskich biegach jest nawet dynamiczny, fajnie trzyma sie drogi, ale na wysokich obrotach juz slabo. Tak jak napisali wyzej, jest zle wygłuszony, Audio tez slabe, swiatla moglyby byc lepsze (halogen here), hamulce nie byly jakies mega super. Na szczęście sie go pozbylem juz. W porównaniu do golfa 7, którego mialem 1.5 tsi to nie mial najmniejszego podjazdu z
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Mireczku, czuję Twój ból. Identyczną Corollę dostałem w grudniu na 2 tygodnie na zastępcze. Najtańsza wersja - gównosilnik i zerowe wyposażenie. Jeździło się tym bardzo źle i oddawałem z uśmiechem na twarzy. Ale jeździłem też Aurisem kumpla w hybrydzie i dobrze doposażonym i miałem zupełnie inne odczucie.

Na co dzień mam 2 auta - Rav4 z 2015 roku i Mercedesa A45 i muszę przyznać, że w codziennym użytkowaniu chętniej biorę
  • Odpowiedz