Wpis z mikrobloga

Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?

Tę oto Toyotę Corollę dostałem jako auto zastępcze i będę się nią poniewierał przez kilka kolejnych dni. Nie podoba mi się, gdybym wydał na nią około 70 tysięcy własnych złotówek, to byłbym załamany. Planuję przejechać nią dzisiaj 300km, więc będę miał jakieś pojęcie na temat spalania i wieczorem zrobię wpis o plusach i minusach tego auta.
#samochody #motoryzacja #toyota #zalesie
JudzinStouner - Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?

Tę oto Toyotę Corollę dosta...

źródło: comment_JNBiy34mBbD499FB6wlviXHS8KpBukLO.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: od dwóch tygodni jeżdżę aurisem również jaki zastępcze auto, niestety trafiła mi się wersja bieda edyszyn nawet automatycznych wycieraczek nie ma :/ ale jak to nie swoje autko jeździ się spoczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ArekJ: Raczej nie jest to bieda wersja bo ma chociażby dwustrefową klime i tempomat. Poza tym pomimo tego że głośniki w bieda wersji mogą być dwa to wcale nie grają jakoś bardzo tragicznie, są na poziomie akceptowalnym.
  • Odpowiedz
@Doxter: kolego przejedź się konkurencją z segmentu. Wręcz wypożycz na kilka dni te które znajdą się na szczycie listy którą ułożysz. Auta nie da się poznać na jeździe testowej a w codziennym użytkowaniu wychodzą niespodziewane "kwiatki".
  • Odpowiedz