Wpis z mikrobloga

Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?

Tę oto Toyotę Corollę dostałem jako auto zastępcze i będę się nią poniewierał przez kilka kolejnych dni. Nie podoba mi się, gdybym wydał na nią około 70 tysięcy własnych złotówek, to byłbym załamany. Planuję przejechać nią dzisiaj 300km, więc będę miał jakieś pojęcie na temat spalania i wieczorem zrobię wpis o plusach i minusach tego auta.
#samochody #motoryzacja #toyota #zalesie
JudzinStouner - Boże mój, Boże mój, czemuś mnie opuścił?

Tę oto Toyotę Corollę dosta...

źródło: comment_JNBiy34mBbD499FB6wlviXHS8KpBukLO.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: śmieszny jesteś biorąc pod uwagę że naskrobałeś pierwszego posta tak po prostu bez opisu co i jak, i wyraziłeś publicznie hejt o tym aucie, bo przejechałeś nim tak w ogóle ile km? nawet pewnie 100 nie zrobiłeś
fanboju
  • Odpowiedz
@oremi: masz w komentarzach wszystkie moje zarzuty do tego auta wypunktowane, wiec o co się prujesz? Wieczorem zawołam Cię do wyniku spalania. Jeżdżę tym czwarty dzień, to już jakieś spostrzeżenia się pojawiły. I nie jestem fanbojem niczego, raczej antyfanem byle gówna.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Od trzech miesięcy taką jeżdżę. I jest całkiem fajnie. Spalanie w okolicach 8.5 (Średnia po przejechaniu 2600 km). Jedyny jej minus to mało mocy i ogólnie nie nadaje się do wyjazdu w góry. Mam silnik 1,6 benzyna
  • Odpowiedz
@oremi: Przeróżnymi autami. Mondeo 2012, Astrą H, Kią Optimą, Mercedesem W212 i wieloma innymi starszymi. Nie jestem oderwany od rzeczywistości, wiem co to dobre i złe auto. Jak powiedział mój kolega @thestabilizator - „toyota w ostatnich latach okrutnie się skundliła”. Nic dodać, nic ująć.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner potwierdzam, miałem zastępczego aurisa (miał chyba 2msc). Podłe wykonanie, głośniki wyjęte ze szkolnego boomboxa, a dynamika silnika zerowa. Na plus to, że w miarę dobrze trzyma się drogi. Spalania nie ocenie, bo zrobiłem kilkaset km i za specjalnie nie patrzyłem ile wlewam. Z drugiej strony w tej cenie nie ma co za wiele oczekiwać.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Toyota w ostatnich latach mocno stawia na Lexusa - a swoją niższej klasy marką stawia się obstawiać auta flotowe. Tam musi konkurować z Skodą i Fordem więc i cięcia kosztów widać.
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: dostalem toto kiedys w wypozyczalni, zrobilem 1000 km. Wrazenia podobne jak twoje, do tego spalanie w trasie mi wyszlo w okolicach 8l/100km
Przyjemniej juz mi sie Tipo jezdzilo - ten przynajmniej zadowalal sie 5-6 litrami na 100km.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: sam mam doczynienia u siebie w wypożyczalni z Aurisami, Avensisami I Corollami. Powiem Ci ze szału nie ma z tymi autami. Ekrany fakt. Wyglądają jak tablety za 200 zł z promocji w Auchan. Jak chcesz mogę dać Ci porównanie jak to u nas wygląda :D
  • Odpowiedz