Wpis z mikrobloga

Ej, od poniedziałku jestem na diecie od dietetyka. Wszystko co do grama policzone, mam 15min okienka kiedy mogę jeśc, ale mam jedno pytanie.

Czy to normalne że sikam 3x tyle co zawsze (płynow nie pije duzo więcej, max 500ml w rozrachunku dziennym)

#mikrokoksy #dieta
  • 59
  • Odpowiedz
@sanderus: "Mam ustalony dzienny porządnek dnia, wstaję o konkretnej godzinie, mam jeść do 1h po obudzeniu się i odstępy 3-4h między posiłkami. Wychodzi margnies błedu 15 min na rozpoczęcie jedzenia".

Nie jesteś Donald Trump, żeby mieć porządek dnia ustalony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sanderus: ja #!$%@?, to nie jest trolling? cos takiego rozpisal Ci dietetyk? dla chlopa 135 kg?

to nawet nie jest smieszne, takich ludzi powinno sie scigac karnie. wez to #!$%@?, napisz do kogos z mozgiem typu slodkiewicz, big majk, patrycjusz czy chociazby do @Kasahara jak wolisz kogos z mirko.
  • Odpowiedz
@Szolim: Wiesz co to do syta, ad libitum idioto gimbusowy? Najwiecej durniow wyhodowala dieta sekciarska, zaprzeczajaca fizjologii i biochemii ludzkiego organizmu, dieta "zbilansowana" olejami, wysokoweglowodanowa. Sekciarze Ww nie potrafia czytac ze zrozumiwniem. lol
  • Odpowiedz
@sanderus: to jest kosmicznie malo, poza tym smieszne ilosci bialka czy tluszczy, owoce, soczki, czekolada...

nie zrozum mnie zle - owoce czy czekolada to tez fajne uzupelnienie diety, ale #!$%@? - uzupelnienie, a nie fundament.

poza tym NIGDY nie zaczyna sie od tak niskiej kaloryki. teraz czujesz sie dobrze i faktycznie, zapewne bardzo szybko zrzucisz te pierwsze 8~13 kg, z tym ze to glownie bedzie woda, miesnie i odrobina tluszczu. przy
  • Odpowiedz
@sanderus:
Dietetycy widzę nadal w formie.
#!$%@? #!$%@? OBCINAMY O 2 TYSIĄCE KALORII NA WEJŚCIE.

#!$%@? ta dieta, wygląda jak dla jakiś blogowych paniuś, żeby te się pochwaliły koleżankom jak to zdrowo jedzą czy się tam odchudzają.

Serio, weź to #!$%@?, dietetyczne powiedz że jest jebnięta, bo ty jesteś 135 kilowym chłopem, a nie blogerką 56 kg, która chce zrzucić 0,5kg żeby wbić się w sukienkę.

Zawsze to samo, serki wiejskie,
  • Odpowiedz
@hotman: pomijam juz fakt, ze nie uwzgledniasz rzetelnie szeregu czynnikow - ja piszac o 3200 kcal napisalem wyraznie, ze przy takiej kaloryce niezbedny bylby trening silowy i opcjonalne cardio. poza tym, powodzenia - 2k kcal to baza dla przecietnego faceta, czyli okolice 70-85~ kg. nie 135 kg. poza tym kaloryka jest w wielu przypadkach mocno indywidualna i zalezy od wielu elementow. jestem w trakcie 7 tygodnia redukcji. 5400 kcal. tluszcz leci,
  • Odpowiedz