Wpis z mikrobloga

@mozdzierz_wszechruska: też miałem takich znajomych od tresowania dzieci. Jak poszły na studia to im o----------o w drugą stronę i teraz jedno dziecko w wieku prawie 30 lat jest punkiem, a drugie w wieku 25 emo zjebem, która tnie się żyletką. Łączy je to, że nienawidzą swoich rodziców. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mozdzierz_wszechruska: pewnie nikt tego juz nie przeczyta ale co mi tam,
jak mnie to w-----a takie tresowanie dzieci, pieprzone karyny i sebki nie pamietali jak sami biegali po blokach i nie bylo z nimi kontaktu, k---a wstyd mi za tych ludzi bo to moje pokolenie a zachowuja sie jakby k---a mlodziencze lata zaraz po wojnie przebyli, tfuu pluje na nich
  • Odpowiedz
@borsiu: edit: i nie nie jestem za tym ze hulaj dusza, piekla nie ma, ale moze daj swojemu dziecku zapracowac na zaufanie do siebie, daj mu troche odpowiedzialnosci, niech sie oswaja z doroslascia a nie ze wieku 19-20 lat spusci sie takiego czlowieka ze smyczy i albo wraca z podkulonym ogonem do rodzicow bo nie wie ocb albo sie stoczy w rok czasu, bo wreszcie moze zycia zasmakowac
  • Odpowiedz
@mozdzierz_wszechruska: wtf? a ludzie sie potem dziwią, że u nastolatków wzrastają przypadki depresji lub fobii społecznej xD rodzice sami sa sobie winni, że jego dziecko woli siedziec w domu niz wyjsc do kolegow, bo przeciez od malego kazali mu z---------ć do szkoły od 8 do 15, po szkole nauka w domu i cyk już wieczór i do spania xD system jakichś z-------h kuponów, co to w ogóle ma k---a być?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miki4ever: sporo zależy od wieku. Babka pisze o 7 klasie podstawówki, więc o jest dziecko 13-14 letnie? W tym wieku wiele dzieci dostaje normalnie kieszonkowe. To jest też nauka dysponowania pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@mozdzierz_wszechruska zwróćcie uwagę na tryb pt. dobra rada. Z moich obserwacji wynika, że tak p------e podejście maja rodzice, którzy za młodu właśnie byli puszczeni niejako samopas a teraz mają nie wiadomo jakie mniemanie o sobie i własnych metodach wychowawczych.
  • Odpowiedz