Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale już nudne się robi czytanie przepychanek ludzi przy każdym newsie z Red Dead Redemption 2.

-Na pewno wyjdzie na PC!!!!!! Dzięki za beta testy konsolowcy
-Hahahaha chyba na YT
-Na pewno wyjdzie bo coś tam
-Nie wyjdzie!

Ludzie to sprawa jakiegoś honoru czy gra wyjdzie poza konsole xD? Niech wychodzi, więcej ludzi ją pozna i na zdrowie, bo o to chodzi w grach.

A ja tylko próbuje śledzić promocje na RDR2 by może sobie w końcu kupić...

(niektóre memy w sumie mnie śmieszyły na początku, ale tylko jako żarty nie traktowałem to jako wojenki. No i każdy żart opowiedziany wiele razy stanie się nudny.)

Musiałem się wyżalić, tak mnie wzięło xD.

#ps4 #xboxone #pcmasterrace #rdr2
  • 28
@Kakaladze: Rockstar po sukcesie PCtowego GTA nie odmówi sobie potencjalnego sukcesu RDR2, przede wszystkim trybu online. Ta gra wyjdzie góra za rok albo nawet prędzej na pcty, teraz mają mniej do roboty z grą niż mieliz gta5 (którą musieli zoptymalizować na 5 platformach), więc i przenoszenie jej będzie szybsze.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jurek-gagarin: @Nedkely:

Zupełnie szczerze to słyszałem że GTA V na pc w porównaniu do sprzedaży na konsolach wcale jakimś super hitem nie było, do tego na pctach dochodzi od groma cheaterow i problemów z ich banowaniem + piractwo (choć w tamtym czasie na konsolach poprzednich generacji ono też występowało).

Gdzieś nawet jakaś statystykę widziałem że ilość sprzedanych kopii na PC to był bardzo mały ułamek w porównaniu do reszty platform.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matmakuc: Czekam na coś więcej, około 150zł będę się decydować, nie jest to dla mnie największy priorytet też. Ale dziękuję za info :)

@jurek-gagarin: Jak widać, wiadomo na tle 100mln egzemplarzy (zaokrąglając, chociaż tyle pewnie do dziś osiągnęli), to nadal 2mln. Ale na tle konsol jest blado.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nedkely: To może być prawda, nawet czytałem kiedyś że gracz pctowy chętniej wydaje pieniądze na mikrotransakcje.

No ale nadal dochodzą tu też koszta utrzymania serwerów itd, no i nadal patrząc na ilość sprzedanych kopii to baza możliwych graczy konsolowych jest 50x większa, nie chce mi się wierzyć że aż tylu graczy by zrezygnowało z online, że na pc by było więcej graczy. Jak taka informacja jest w artykule, to wybacz nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nedkely: Potrafią i zdaje sobie sprawę że mikrotransakcje to duży zysk dzisiaj, ale na jedną taką ligę legend, przypada 10 kolejnych gier które się nie utrzymały na rynku.
@Nedkely: skąd pomysł, że to pctowi gracze płacą więcej w GTA online niż ci z konsol? Z tego co przeszperalem na szybko w internecie to gta 5 nie ma wśród top 10 najlepiej zarabiających gier na pc. Natomiast wśród top 10 gier z konsol już jest. Przy takich dysproporcjach sprzedaży gier na pc i konsolach wątpię żeby sumarycznie na pctowych graczach zarobili więcej (osobiście mam kopię gta na pc jak i
@Kakaladze:

GTA 3, Vice City and San Andreas were all originally exclusive to the PS2. The series went multi-platform with the release of GTA IV.


Te zdania podważają rzetelność tej infografiki i pozostałych źródeł.
@Kakaladze: a po co na PC? na xbox bardzo mi się przyjemnie grało, i nawet mimo,że mam laptopa do gier to bym nie chciał grał w mityczne 60 fps,bo jednak padzik to padzik i RDR2 świetnie pod niego jest zrobione ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy poważny gracz ma konsole już dawno ( ͡° ͜ʖ ͡°)