Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale już nudne się robi czytanie przepychanek ludzi przy każdym newsie z Red Dead Redemption 2.

-Na pewno wyjdzie na PC!!!!!! Dzięki za beta testy konsolowcy
-Hahahaha chyba na YT
-Na pewno wyjdzie bo coś tam
-Nie wyjdzie!

Ludzie to sprawa jakiegoś honoru czy gra wyjdzie poza konsole xD? Niech wychodzi, więcej ludzi ją pozna i na zdrowie, bo o to chodzi w grach.

A ja tylko próbuje śledzić promocje na RDR2 by może sobie w końcu kupić...

(niektóre memy w sumie mnie śmieszyły na początku, ale tylko jako żarty nie traktowałem to jako wojenki. No i każdy żart opowiedziany wiele razy stanie się nudny.)

Musiałem się wyżalić, tak mnie wzięło xD.

#ps4 #xboxone #pcmasterrace #rdr2
  • 28
  • Odpowiedz
@Kakaladze: Fajna matematyka tych z „gry online”, taka nie za mądra.
90 milionow kopii (na chwile obecna tak kolo 100 milionow pewnie), a na steamie posiadaczy pomiedzy 10 a 20 milionow. To troche wiecej niz 2%

  • Odpowiedz
@dob3k: Skąd masz te 10-20mln? O ile wierzę że te liczby może są naciągane (Chociaż nie znalazłem rzetelnego zaprzeczenia, bądź innych "bardziej rzetelnych danych"), to np. liczby ze steamspy obecnie są czymś kompletnie słabym, co nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości (Steam zablokował dostęp do danych o sprzedanych kopiach).

Generalnie, tak jak też wcześniej wspomniałem, tylko R* i Take Two wiedzą jak było naprawdę, ale sama statystyka lata już trochę po
  • Odpowiedz
@dob3k: Wciąż oni nie mają skąd mieć dokładnych danych steam, ja już nie ufam tym stronom.

Ale tak bardzo możliwe że było to więcej niż 2%, nie zaprzeczam. No i warto doprecyzować że to nie jest wymysł gryonline, ta grafika była na wielu portalach i jej dane bazują na 4 stronach, min. VGCharts która nie wiem na ile jest rzetelna, ale widziałem ich już wykresy nie raz np. dot. sprzedaży samych
  • Odpowiedz