Wpis z mikrobloga

@MateriaBarionowa: ale Polacy to jednak mają kompleksy - pojechali by Irlandczycy z tańcami celtyckimi, Szkoci z dudami, Hiszpanie w sukniach, gitarą i flamenco, ktoś z Alp jodłując, czy Norwegowie walący black metal ( ͡° ͜ʖ ͡°) - cała Europa by polubiła za oryginalność i przywiązanie do własnych tradycji. Na Ukrainie mają nawet pieprzony Dzień Wyszywanki kiedy ludzie zakładają tradycyjne koszule sami z siebie i idą tak do
  • Odpowiedz
wstyd bo co?Normalne dziewczyny tylko ubrane w stroje ludowe.Skąd wy macie te poczucie wstydu za każdym razem kiedy pokazujemy coś swojego?To z powodu poczucia niskiej wartości?


@skywalkergw: to się fachowo nazywa ojkofobia :)
  • Odpowiedz
JAPIERODLE JAKI WSTYD XD


@MateriaBarionowa: Wstyd będzie dopiero, jeśli ich wykonanie i wystąpienie będą słabe.

#!$%@? się do wyglądu/stroju/pochodzenia to atak robaka. Przyczep się do rzeczy merytorycznych, jak już będzie do czego.

Rzucam pogardę na ciebie ziomeczku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@MateriaBarionowa: Powołujesz się na kraj, ale w momencie lekkiej wzmianki o nurcie politycznym zaczynać się pluć. Na podstawie tego, co tu piszesz, stawiasz się dużo bliżej tego wychodka, do którego się tak często odnosisz, niż chciałabyś widzieć innych, w choćby najmniejszym stopniu próbujących ukrócić ten festiwal. I przez takich jak Ty, ja wolę sie na kraj i ogół jego mieszkańców nie powoływać w publicznych dyskusjach.
  • Odpowiedz
@SkeletonKing: nie, występ nie robi żadnej róznicy. Wystarczy to że reprezentować polskę będzie zespół nawiązujący do wiejskiego folkloru, to zupełnie starczy do odbioru Polski za granicą i pokazaniu się od "zajebistej" strony przed milionami widzów. Polska to taki kraj w ktorym najpopularniejsze są klimaty starodawnej wsi.
  • Odpowiedz
@pendzoncy_jez: jakbyś nie pamiętał, to on akurat śpiewać potrafił bardzo dobrze. To akurat polaków dupa zabolała, bo pierwszy raz w życiu zobaczyli, że istnieje ktoś taki jak drag queen. Spóźnili się 40 lat, ale zobaczyli
  • Odpowiedz
@voor: ale mnie dupa zabolala ze nie widzialem nigdy idioty przebranego za babe z broda. ale mnie pieklo oojjj ale mnie pieklo...
Czlowieku, ale mnie to cyrk i posmiewisko dla rodzaju ludzkiego :)
  • Odpowiedz