Wpis z mikrobloga

argumenty widzę na poziomie


@brednyk: Argumenty? Przed chwilą napisałeś do mnie że krzycze bo jestem plebsem ktory wyjechałze wsi do miasta xD Człowiek argument normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JAk jesteś wieśniakiem i boli cie dupa że komuś reprezentacja wiesniaczek nie pasuej to... wyzywanie go od plebsu ze wsi nie jest najlogicnziejszym wyzwiskiem xD
  • Odpowiedz
Skąd wy macie te poczucie wstydu za każdym razem kiedy pokazujemy coś swojego?


@skywalkergw: bo to festiwal prezetujacy muzyke wspolczesna a nie ludową. Tu nie ma nic zwiazanego ze wstydem dotyczacym wlasnej kultury, po prostu to nie pasuje.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: Tulia bedzie na Eurowizji? Super. Wole je od tegi co bedzie chcial zaprezentowac 'postepowy' zachod - czyli pewnie polowa to beda baby z penisami i broda albo muzulmanscy inzynierowie czy cos xD

Tym bardziej cieszy bol dupy takich matolow jak ty xD
  • Odpowiedz
Fajny zespół będzie reprezentować #podlasie na eurowizji. Pewnie, koło gospodyń wiejskich też powinno pokazywać jak się pieje z kogutami na wsi.

... a nie kurła to reprezentacja Polski xD

JAPIERODLE JAKI WSTYD XD


@MateriaBarionowa: typowy ojkofobiczny ból dupy lewaka xD

Tak czy inaczej sukcesu nie odniosą.
W tym roku Francja czarnym koniem tego cyrku - POTĘŻNY METROSEKSUALNY MUZUŁAMŃSKI GEJ
Te dziewczyny musiałyby być: czarne, mieć downa i być po 3 aborcjach
QBA__ - > Fajny zespół będzie reprezentować #podlasie na eurowizji. Pewnie, koło gosp...

źródło: comment_eQSdX0BLTq5IeleqHzLSohqmu3qyPx3x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: Przecież Eurowizja to nie konkurs gdzie wygrywa najlepsza muzyka, tylko największe wystawione dziwadło. W tym roku wygra Francja. Polska nie ma szans ze zwykłymi kobietami.
  • Odpowiedz
  • 4
@skywalkergw Co ty w ogóle chrzanisz? Tak samo było s koko eurospoko w 2012 r. Wstyd. Kiedy jest okazja się pokazać na arenie Polska wyjeżdża ze swoimi ciężkimi działami w postaci smutnych piejących bab, które kojarzą się z zacofaniem, brudem i smierdzacym serem. Utrwala tylko przekonania i stereotypy. Nic dziwnego, potem, że zadaje pytanie na brytyjskim ebayu o mikrofalówke a sprzedawca zbywa mnie "a jakie kanały chcę odbierać?". Albo takie kwiatki jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Biały śpiew, #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem gdzie plusować przeciwko OP, więc podlinkujcie jakby co
  • Odpowiedz