Wpis z mikrobloga

@pendzoncy_jez O wypraszam sobie. Facet z brodą przynajmniej miał głos jak dzwon i potrafił śpiewać. Myślę, że gdyby założył jeansy i koszule to też by wygrał, bo tamten rok był wybitnie słaby. Wstyd to był np. ten Hiszpan z 2016 co fałszował xD Ale zgadzam się, Tulii nie mam nic do zarzucenia, lubię posłuchać.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: zgadzam się z Tobą w 100% xD dodam że, staropolskie motywy muzyczne i taneczne są prawdziwa wiocha w porównaniu do motywów irlandzkich. Cleo i Donatan pokazali swoje, teraz czas na Tulie. Przynajmniej Tulia w porównaniu do Cleo ma przyjemniejsza dla ucha muzykę.
Coverowanie Metalliki i innych piosenek przez Tulie kojarzy mi się że szkolnymi występami na dzień nauczyciela xD elo

Aha, inb4 TULIA POLSKI FOLKLOR KWIIK CHRUM, JESTEŚCIE ANTYPOLAKAMI, WYP***DALAJ
  • Odpowiedz
@skywalkergw: No, ja odczuwam zażenowanie ale to przez to że w moim odczuciu, kultura naszych przodków stoi niżej niż ta na zachodzie, takie usilne kultywowanie jej jest przyznawaniem się, że niczego lepszego nie udało się wymyślić.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: żaden wstyd, fajne dziewczyny, oryginalne, ciekawe tylko jaka piosenka ale na pewno się wyróżnia, zresztą na YouTube ich covery mają połowę jak nie więcej komentarzy nie polskich co dobrze wróży przed Eurowizją
  • Odpowiedz
  • 2
@MateriaBarionowa myślałem że w muzyce idzie o muzykę ale jak widać idzie też o baby z brodą, żydowskie lochy i "wstyd" za ludowe stroje. W Europie poza tym #!$%@? na eurowizji potrafią docenić swojw tradycje ale nie w Polsce - mentalność wstydu wyniesiona z komuny robi swoje. W sumie to nawet dalej niż z komuny.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: zauważyłem, że najgłośniej o pospólstwie krzyczy plebs, który wyjechał ze wsi do miasta i udają wielkich swiatowców. Prawdziwi ludzie na poziomie nie potrzebują takich wpisów.
Jak tam, słoiki zapakowane?
  • Odpowiedz