Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak fajnie było za małolata zasypiać na kanapie czy innym randomowym miejscu, a i tak magiczne znajdowaliście się w swoim łóżku, bo was ktoś przenosił?

To ja w ten weekend magiczne, z ławki na przystanku obudziłem się na izbie wytrzeźwień, zaskoczenie podobne jak za młodych lat.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#takbylo #oswiadczenie #gownowpis
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KanPracy: ty a pamiętasz jak fajnie było za małolata zasypiać na kanapie czy innym randomowym miejscu, a i tak magiczne znajdowales się w swoim łóżku, bo Cie ktoś przenosił?

To ja w ten weekend magiczne, z ławki na przystanku obudziłem się na izbie wytrzeźwień, zaskoczenie podobne jak za młodych lat.
  • Odpowiedz
@Michotok: Sam się nie pogrążaj pajacu. Zauważyłem kopiuj wklej to zwróciłem na to uwagę i odnosiłem się do wpisu nie komentarza buraku

On podał link do wpisu z gorących sprzed kilku godzin, ja sprzed kilku lat.

Widać że lubisz robić z siebie błazna
  • Odpowiedz
@SH91 WTF, nawet nie wiem i czym do mnie piszesz człowieku. Szkoda że nic swojego nie potrafisz wymyśleć tylko stać cię na kopiowanie z nocnych gorących. Patetyczne zachowanie

Dobra widzę że nie jesteś autorem wpisu, co nie zmienia faktu że jest różnica powielić post sprzed roku a z sprzed 4h, co za dzban
  • Odpowiedz
@Michotok: Jak ćpasz coś to nie pisz człowieku xDD bo raczej nie do mnie o kopiowaniu ten komentarz powinien być.

Podałem przykład ze ta pasta jest sprzed kilku lat, a nie tylko kilku godzin xD

Używasz słów których znaczenia nie rozumiesz tak BTW, patetyczne to nie to samo co po angielsku pathetic ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jakoś nie dziwi mnie że nie rozumiesz co do
  • Odpowiedz
@Michotok: Szczególnie że ten "idiota" pokazuje jak głupi jesteś, ośmiesza Twoja ignorancje i niewiedze oraz to że jesteś poniżej poziomu tegoż "idioty". Smutne musi być bycie Tobą.

Sprytnie edytowales wcześniejszy post xD brawo.

Eot
  • Odpowiedz