Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
ale mnie denerwuje moj zajebisty internet LTE od cyfrowegopolsatu/plusa, od 4 lat ten sam problem, moja najwyzsza predkosc podczas pobierania to chyba 2mb/s i to w nocy na chwilę obecną nie jestem w stanie grać w grę online bez lagów i pingu wynoszącego pewnie jakies 1000 ms xD i to w momencie gdy jedynym podłączonym sprzętem do internetu w domu jest konsola xD jak ma ktoś taki sam problem to współczuję, na przyszłość odradzam

jeszcze w te wakacje gościu z w/w firmy dzwonił do mojego ojca zapewniając niesamowity internet przynajmniej 20 mb/s, prawdopodobnie nabraliśmy się na ten słynny internet lte bez limitu z limitem, i tak o to 90 złotych miesięcznie idzie w błoto, nigdy nie ujrzałem prędkości za którą płacę, gardzę takimi oszustami

#cyfrowypolsat #plus #internet #gownowpis #zalesie
  • 8
  • Odpowiedz
@kapajszko: Prędkość to jest DO, a nie jaką będziesz miał. Limit jest to prawda i mnie te to denerwuje. Mam pakiet 110GB a po jego wykorzystaniu aby 100GB i lejek że nie da się nic robić. Tylko że oferty innych firm wcale lepiej nie mają. Jak masz możliwość to bierz światłowody bo te limity to śmiech na sali...
  • Odpowiedz
Ja prędkości wyższej niż 2mb/s też nie mam przy pobieraniu. Jeśli nikt nie korzysta z wifi to granie online jest możliwe. Zmienił bym to już dawno tylko że w moim regionie nie ma nic lepszego...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZeeNooN: @kapajszko: Internet LTE w T-Mobile naprawdę nie ma limitu. Możesz pobrać nawet powyżej terabajta i nadal będzie miał prędkość zgodną z umową.
  • Odpowiedz
@wigr: Jak czytałem opinie użytkowników o nim to mówili że już po okresie próbnym, po którym trzeba podpisać umowę, zakładany jest lejek i o prędkościach z okresu próbnego można tylko pomarzyć.
  • Odpowiedz
Witam. Przykro mi, że tak uważasz. Staramy się, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie. Proszę, napisz mi, w jakiej lokalizacji występuje taka sytuacja oraz z jakiego urządzenia korzystasz. Podaj także parametry sygnału i wyniki speedtestu.
  • Odpowiedz