Wpis z mikrobloga

Ale mnie wqrwiaja takie bananowe dzieciaki bogatych tatusiów. Miałem takiego typka w klasie, który wiecznie sie slizgał na samych dwojach bo jak sam mówił "Po szkole będę pracował u ojca w firmie". Ja całe życie muszę zapier@alac jak głupi na każdy grosz (skończyłem studia w przeciwienstwie do niego) a on przejął firmę po tatusiu kilka lat temu, i jeździ sobie najnowszym mercedesem majac wszystko w pompie. Niektórzy powiedzą ze mam ból dupy itd....jasne ze mam, krew mnie zalewa widząc ze inni mają wszystko za nic, a człowiek który nie urodzil sie w bogatej rodzinie musi zapierniczac jak wół mimo dobrego wykształcenia. Mam nadzieję ze Morawiecki sie za takich weźmie, i konkretnie opodatkuje.
#zalesie #takaprawda #przegryw
Pobierz K.....r - Ale mnie wqrwiaja takie bananowe dzieciaki bogatych tatusiów. Miałem takieg...
źródło: comment_iQABZNWzE77nvvoMpKvezKZeMPa3ayJ4.jpg
  • 288
@Konor_MakGregor: pewnie biore zarzutke odpisując no ale #!$%@?. Ty też dla kogoś jesteś bananem bo masz co jeść i gdzie spać, niektórzy wychowali się na melinach dostając na #!$%@? za nic, dzień w dzień w oparach alkoholu, i co ? I nic, jeden ma tak, drugi inaczej, idź teraz #!$%@? / kombinuj / kradnij i Twoje dzieci albo wnuki też będą mogły #!$%@?ć się kołami do góry i nic nie robić
@waskizlo: @maQus: @Wap30: @MirekWyznajeAnonimowo: Żeby było jasne, jeśli ktoś doszedl do wszystkiego samemu to szacun, do takich ludzi nic nie mam. Jeszcze raz podkreślam, ból dupy mam tylko o bananowych oskarkow co dostali wszystko za frajer bez roboty, takich bym opodatkowal, reszte tych bogaczy tez ale w inny sposób i nie tak drastycznie, zawsze to Ci najbogatsi migaja sie od placenia podatkow.
@teka82: no jak?
wiadomo część było na przekrętach ale to mniej niż parę procent pewnie

ludzie otwierali swoje biznesi bo rynek był tak wygłodniały ,że wszystko miało rację bytu
apteki, składy budowlane, sklepy, przetwórnie itd....
no nie powiesz mi ,że bracia koral, wiśniowski, fakro to też na złodziejstwie sie wzbogacili?
@teka82: no to tego nie wiedziałem
no ale co wszyscy kradli? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mało polaków wyjeżdżało handlowało sprowadzało chemię z zagranicy później jakieś hurtownie otwierało?