Wpis z mikrobloga

Ehh, jutro #studniowka a ja jestem #przeryw (znaczy mam #rozowypasek ) bo nienawidzę #discopolo a przecież w tej obsranej polsce 20 latki umieją się wyginać tylko do jakiś piosenek dla ludzi którzy są w wieku naszych dziadków. Trzymajcie za mnie kciuki abym nie popełnił seppuku gdy z mord jakiegoś śmiesznego zespołu wypłynie muzyka zenka martyniaka czy #!$%@? wie jak się on tam nazywa, nie wiem nie słucham tak pospolitej i prymitywnej muzyki (byłem w #niemcy w święta w głupiej meksykańskiej restauracji i tam się bawić umieją, od muzyki aż po atmosferę ale to temat na inny wpis) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #boldupy #wykopratuj #gownowpis
  • 21
@spierredolada: Stary, jak ja nawet słów nie znam, tylko jak słyszę o tej #!$%@? miłości to mi się rzygać chce, disco polo to najbardziej jednostajny gatunek muzyczny. Już nawet taki rap wydaje się powtarzalny, a taki Linkin Park dzięki zmiksowaniu rapu z rockiem zdobył 5 razy złoto w USA. Dlatego dopóki będę chodził po tym świecie i odpukać będę miał weselę to taki #!$%@? aby był jakiś zespół disco polo. Jak
@proszebardzo2: Z #!$%@? to nawet piwa nie pije, to nie są życzliwi dla mnie, jeszcze mnie rozpiją (pewna osoba prywatnie chciała to zrobić, do dziś nie wiem kto). Dlatego zachowam się godnie i trzeźwo. Nie mam problemu z alkoholem, umiem się bawić bez niego (patrz nawias, fakt, była praca, ale co się napatrzyłem, zagadałem i się powymieniałem kontaktami to moje) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@spierredolada: Nie chodzi mi o rock, to był tylko przykład, słuchaj, w Salsa Latino (meksykańska restauracja na wyspie ruge w niemcy) była tak zajebista muzyka, że jak zawsze stroniłem od imprez, starałem się tak szybko pracować, aby chociaż wyjść na bar i zwyczajnie się popatrzeć jak ludzie się bawią i samemu pośmieszkować tam i strzelać sobie fotki.
@proszebardzo2: @spierredolada: No i jednak różowa do tego podchodzi jak ja wiernie cytując "nie mówię żeby po polonezie (wyjść, bo chciałem wtedy wyjść ze studniówki xD) mówię że po paru godzinkach jak już na parkiecie zostaną same #!$%@? od discopolo a przy stole zacznie być dyskretna cisza lub opowieści o anime (taka jedna osoba z mojego otoczenia, mangozjeb)". Kocham ją. Stworze sobie z nią szczęśliwą rodzinę ( ͡° ͜
MrPawlo112 - @proszebardzo2: @spierredolada: No i jednak różowa do tego podchodzi jak...

źródło: comment_seNfC7sELGPDaz0jpGAbFE1YnVRdps6s.jpg

Pobierz