Wpis z mikrobloga

Oj Mireczki trochę mnie zagotowało. Nie dość ze mój samochód został ukradziony a policja nic nie robi to dziś byłem odbierać samochód dla taty. Nowy samochód według Renault xD

Źle sprasowany bagaznik (ok 3mm względem drugiej strony), zdejmowany lewy błotnik co widać po śrubach (też źle sprasowany, ponad 3-4 mm luzu!!) #!$%@? wie co było robione i czy w fabryce czy na placu ktoś #!$%@?ł w ten samochód i robili to, najlepsze jest zdarcie do GOŁEJ BLACHY przy rogu bagażnika xD widać ze ktos to potem pędzlował nieudolnie. No i te wybrzuszenia przy drzwiach (słowa sprzedawcy, ze to normalne)

dobrze ze wujka miałem i zauważył. Ojciec #!$%@? bo samochód już ubezpieczony, opłacony w pełni i zarejestrowany.

Ja przesadzam czy serio samochód za katalogowe 140k tak wyglada? Zdjęcia wrzucam w komentarze #motoryzacja #samochody #renault
Pobierz WujekRada - Oj Mireczki trochę mnie zagotowało. Nie dość ze mój samochód został ukrad...
źródło: comment_9KJX1QCOKbLKizciVn4RNsvK5fTBBCtp.jpg
  • 119
@kaszanka_z_cebulka82: @uhu8: Jeden z Warszawskich. Jak się nic z nimi nie uda to będę kręcił Małysza. Czekam do Poniedziałku, dziś wyszliśmy z kwitkiem bo ''nie ma szefa salonu i szefa blacharni''

teraz dam jeszcze przybliżenie tego ubytku na klapie który ktoś nieudolnie maskował. No i druga strona dla porównania... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz WujekRada - @kaszankazcebulka82: @uhu8: Jeden z Warszawskich. Jak się nic z nimi nie ...
źródło: comment_vYNOXziprQSkXW886PqtVSmnBkheOhax.jpg
@WujekRada witam somsiada( ͡° ͜ʖ ͡°). Widać że to było robione na szybko i byle jak. Szczerze to ja już bym tego auta nie chciał, ani mieć coś z tym salonem wspòlnego. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. Tak naprawdę to "im" powinno zależeć na załatwieniu tej sprawy jak najszybciej! Lepiej załatwić taką sprawę i nawet wyjść na zero lub małym -, niż
@WujekRada: Tak wygląda produkcja i jakość w fabrykach...żadnych profesjonalnych kontroli itd. Znam to na przykładzie Hyundai, KIA i właśnie Renault. To co jest produkowane to woła o pomstę do nieba...już nawet nie chce widzieć montowania tego. Nie wiem co kupić za auto żeby nie trafić na takie cuda.
@WujekRada raz jak byłem w ASO ze swoim samochodem niedługo po kupnie to spotkałem na poczekalni Pana, który zamówił też za ponad 100k samochód, a ten, jak się okazało...spadł z lawety tak, że wylądował na dachu. Nie wiem, jak skończyła się ta historia, ale nie bardzo chcieli mu przyznać rację, a po jakimś czasie...zaproponowali upust w wysokości 3k. Także tego :P.

Dawaj znać, jak tam się skończyło, trzymam kciuki!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WujekRada: tak jak ci pisałem, jak mamie ukradli auto to po kilku dniach umorzyli sprawę ;) dlatego AC to obowiązek

A, że auta tak wyglądają to normalka, znam człowieka, który pracował w kilku salonach i jednemu klientowi sprzedali przez przypadek samochód z dziurą w drzwiach XD typ dopiero jak dojechał do domu to zauważył dziurę w którą można było wsadzi dwa palce xD