Wpis z mikrobloga

Oj Mireczki trochę mnie zagotowało. Nie dość ze mój samochód został ukradziony a policja nic nie robi to dziś byłem odbierać samochód dla taty. Nowy samochód według Renault xD

Źle sprasowany bagaznik (ok 3mm względem drugiej strony), zdejmowany lewy błotnik co widać po śrubach (też źle sprasowany, ponad 3-4 mm luzu!!) #!$%@? wie co było robione i czy w fabryce czy na placu ktoś #!$%@?ł w ten samochód i robili to, najlepsze jest zdarcie do GOŁEJ BLACHY przy rogu bagażnika xD widać ze ktos to potem pędzlował nieudolnie. No i te wybrzuszenia przy drzwiach (słowa sprzedawcy, ze to normalne)

dobrze ze wujka miałem i zauważył. Ojciec #!$%@? bo samochód już ubezpieczony, opłacony w pełni i zarejestrowany.

Ja przesadzam czy serio samochód za katalogowe 140k tak wyglada? Zdjęcia wrzucam w komentarze #motoryzacja #samochody #renault
WujekRada - Oj Mireczki trochę mnie zagotowało. Nie dość ze mój samochód został ukrad...

źródło: comment_9KJX1QCOKbLKizciVn4RNsvK5fTBBCtp.jpg

Pobierz
  • 119
Hej @WujekRada widzę że Talisman.
Przeczytaj moją historię, za 1/3 Twojego zakupu.
W Listopadzie 2017 postanowiłem z żoną że straciliśmy już 35000zł z posiadanych 90.000zł na głupoty, więc wymieniamy swój stary, używany samochód, w który tyko ciągle pakowałem - VelSatisa - bo od zawsze posiadałem Renault.
Tak więc wybór był oczywisty - nowe (żadne demo) Renault Clio IV Grandtour, w odpowiednim kolorze NNP (Czerwony Flamme) i silnik 1.2 16V. Szybkie rozeznanie, i
@sasio: współczuje ale w razie czego pisz do centrali we Francji. Ja mam taka sytuacje, BMW1 żony oddane na akcje serwisowa w układzie hamulcowym. Akcja serwisowa przeprowadzona, jazda testowa 20km, auto wydane. Żonie dosłownie po trzech dniach jeblo czerwonym check engine + kotrolka hamulców. Wizyta w aso, wydruk błędów, problemy z układem hamulcowym. Odpowiedz? To już nie ich wina, u nich działało :/ Auto od dwóch tygodni stoi na placu:/ dealer
Źle sprasowany bagaznik (ok 3mm względem drugiej strony),


@WujekRada: znajdź nową renówkę że dopasowaną tylną klapą, szczególnie w kombi... 3mm i tylko z jednej strony to i tak dobry wynik. Jest 21 wiek, a Francuzi dalej je umieją w samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sasio bo pracownicy serwisów to coraz częściej ludzie bez fachowej wiedzy ograniczający się jedynie do wymian filtrów rozrządów i płynów. Złożenie elementów w sposób zgodny z szczelinami czy łączeniami to już wyższa filozofia. Nie mają nawet odpowiednich narzędzi lub mają ale nie używają i mamy potem widoczne rysy czy ślady po śrubokrętach.. diagnosta na przeglądach technicznych wykazuje większe pojęcie niż te fachury z aso.. trochę już tych aut z "salon polska" posprzedawałem
@ZnienawidziszMnie: norma. Najgorsze jest podejście "tak musi być". Dziś zglaszam wygniecenie foteli - tylko jedna wersja wyposażeniowa (średnia 3/4 dostepne) ma problem z wygniataniem siedziska po 1000km. Inne biedniejsze wersje 100.000km i nie maja z tym problemu bo szybciej zrobi się dziura w oparciu niz zagniecenia na siedzisku
@bywaj Samochód odebrałem, wyszło ze wszystko jest Git. Naprawione na gwarancji jeśli chodzi o ubytek + dodane darmowe przeglądy na 200k km. Przy tej cenie jaką dałem (30k mniej ponad 30% rabatu) usatysfakcjonowało to mnie. Samochodem jeżdżę i wszystko z nim dobrze a mam już 10k km