Wpis z mikrobloga

Żona ma urodziny, więc sprezentowałem jej weekend w spa dla niej i dwóch przyjaciółek. Wyjeżdża za 2 godziny. Ja szybko jeszcze pozałatwiam sprawy, potem do Tesco po litrowego Jegerka, cziperki i jakieś racje żywnościowe. Telefon w tryb DND, rolety w dół i cały weekend pykania w The Long Dark ( ͡º ͜ʖ͡º)
To będą najlepsze urodziny mojej żony jakie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #czujedobrzeczlowiek #gry #thelongdark #zwiazki
  • 130
Naprawdę uważacie, że to takie nienormalne wysłać gdzieś żonę i się cieszyć z wolnej chaty? Nikt nie mówi o tym, że gdy żona jest w domu, to on nie może pograć, źle się czuje z nią obok, ale wolna chata, to wolna chata. A żona na pewno się cieszy z takiego wyjazdu. Będąc w związku trzeba dawać sobie przestrzeń i lubić również ten czas, kiedy jest się osobno.
@Karmazynowa_furia: Daj spokój. Nie przetłumaczysz dzbanom. Zostaliśmy juz sprofilowani przez wykopową elitę - ja betabankomat, który nienawidzi swojej żony. Żona - wyciągająca hajs jak się da i ile się da, puszczająca się. Przyjaciółki - patologiczne karyny, lecące na hajs
Ludzie buduja sobie czyjś wizerunek przez pryzmat swoich życiowcyh doświadczeń i niepowodzeń.
wyobrażam sobie tak że będę chciał z nią spędzać czas jeśli już znajdę kogoś takiego a nie tylko czekał aż gdzieś #!$%@? żeby mieć spokój


@drzuo: To się jeszcze mocno zdziwisz xDDD

Ogólnie to fajnie jest razem, ale też fajnie jest osobno. Dobrze, żeby była równowaga, bo czasem potrzebujesz i jednego i drugiego.