Wpis z mikrobloga

Żona ma urodziny, więc sprezentowałem jej weekend w spa dla niej i dwóch przyjaciółek. Wyjeżdża za 2 godziny. Ja szybko jeszcze pozałatwiam sprawy, potem do Tesco po litrowego Jegerka, cziperki i jakieś racje żywnościowe. Telefon w tryb DND, rolety w dół i cały weekend pykania w The Long Dark ( ͡º ͜ʖ͡º)
To będą najlepsze urodziny mojej żony jakie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #czujedobrzeczlowiek #gry #thelongdark #zwiazki
  • 130
@ProResHq: może coś ogarnie jeszcze. Dziś piąteczek. Choćby kino, piwko w pubie albo winko w domu. Czy nawet zwykły spacer wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Trzymam kciuki, żeby Twój wieczór jednak dobrze się zakończył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krave: no dwóch ziomków od tych przyjaciółek też raczej będą mieć udany weekend. Mogli chociaż piwko postawić ( ͡º ͜ʖ͡º
@RoastieRoast: ja #!$%@? xD Jeśli organizujesz urodziny dla znajomych czy rodziny to co? Żarcie, picie i ewentualne atrakcje musza sobie wszyscy sami opłacić? xD Zorganizowałem żonie urodziny - w normalnym świecie nikogo to nie dziwi. I jeszcze taka informacja - nie wszyscy jebią za najniższą krajową i muszą #!$%@?ć czokoszoki, żeby przeżyć xD Są ludzie, którzy moga sobie pozwolić na ciut większe wydatki.
@Antocyjan: nie tak smutne jak Twoje. Pozdro