Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Myślicie że na masie nie można być głodnym? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dejm jem aktualnie 2700kcal. Wiecej na razie nie mogę by się nie zalać. A czuję że spokojnie z 3800kcal bym mógł jeść. Wcześniej polecali mi zwiększyć białko. Zwiększyłem, i to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, chyba trzeba przetrzymać miesiąc i potem stopniowo dodawać. Kto by pomyślał ze rzucenie fajek i MJ da takie rezultaty.

#dieta #mikrokoksy i trochę #nadetoxie #rzucampalenie
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poemat Jedynie doświadczenie jakie mam, to redukcja na 100g tłuszczu i jakichś 300 ww. I bylo git. Jeśli na większej ilości ww będę się czuł lepiej to super, ale nie sądzę. Ale dzięki, może spróbuję i masz rację.
  • Odpowiedz
@Poemat: i czemu wtedy wszędzie polecają masło orzechowe na dobicie kcal :p
I te 30g T to trochę nisko mi się wydaje, tak generalizując. 10g to masz w samej kostce twarogu. Ciężko chyba tak nisko by było lecieć
  • Odpowiedz
@Poemat: 30g tłuszczu bez soku w tle? A później "kochanie nie wiem czemu mi nie staje".
@RaVV: cisnij te 2tyg i zobacz jak z waga, jak coś zaczęłes to skończ, zmieniając dietę co chwilę nigdy efektu nie osiągniesz, jak masz niska aktywność poza treningiem i praca to pewnie ok bd
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rindo: Jasne, ma się rozumieć. Dzisiaj przyjąłem dzień 1, 2700kcal. Dziennie będę się ważył jak mówiłem i się zobaczy po dwóch tygodniach.

@deshix: 30g XD Ciężko by było. Kostka masła do jajek, mlek, orzechu i już masz więcej.
  • Odpowiedz
@Poemat: nie rozumiem? Skoro taki twarog półtłusty na 4g / 100 g tłuszczu, to kostka 250g ma 10g tłuszczu. No jakby nie liczył to tak wyjdzie
  • Odpowiedz