Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Myślicie że na masie nie można być głodnym? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dejm jem aktualnie 2700kcal. Wiecej na razie nie mogę by się nie zalać. A czuję że spokojnie z 3800kcal bym mógł jeść. Wcześniej polecali mi zwiększyć białko. Zwiększyłem, i to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) No nic, chyba trzeba przetrzymać miesiąc i potem stopniowo dodawać. Kto by pomyślał ze rzucenie fajek i MJ da takie rezultaty.

#dieta #mikrokoksy i trochę #nadetoxie #rzucampalenie
  • 30
@Poemat Tak, ale nie da się określić, które lepiej, które gorzej. W obu przypadkach białka jest raczej wystarczająco, a reszta zależy od preferencji.
Dzięki za tak liczne odpowiedzi! Może mi pomożecie kompleksowo Panowie od razu ogarnąć cały temat za jednym razem, żeby w przyszłości nie pisać. Jestem bardzo zdeterminowany i wytrwały.

DIETA:

W załączniku macie mój aktualny rozkład makroskładników. (2500 kcal, B 25%, T 25%, W 50 %). Waga po porannej toalecie (XD) pokazuje 68KG przy 181CM. Dlaczego tak mało wybrałem kcal? Wcześniej oglądałem film Tomka Grzymkowskiego, który poleca przez 14 dni jeść coś koło
Pobierz
źródło: comment_tCe6Hvf6nNpBrl09Dc9ZsHCa26wbPxz2.jpg
2700 lajtowo dać czy nawet więcej?


@RaVV: grzymski generalie dobrze poradzil z tego co napisales. waz sie codziennie i wyliczaj srednia z tygodnia, po dwoch tygodniach zobaczysz czy musisz dokladac czy nie. Ja na 90kg robilem mase na 3000-3200kcal, a codziennie robilem przynajmniej 8k krokow, trening 3/4x w tygodniu i jeszcze mialem halowke.
co do diety to dorzuc sery zolte, twarogie inne miesa np. wieprzowina/wolowina/jakies podroby oraz jaja
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pelna_Pompa:

Moja aktywność to tylko trening będzie oraz praca stojąca 8 godzin. Chodzić też za dużo nie chodzę, zobaczę jak kupie opaskę. To 2700 zostawić myślisz? Czy te 2500 przez dwa tygodnie?

Jajka jem, sery także. Zapomniałem o nich.

Ponadto. Kiedyś ćwiczyłem i przy podobnej masie jadłem cos koło 3200kcal to z tyg na tydzień bardzo szybko przybierałem na wadze. Aż za szybko chyba, bo po czasie już sie robił widoczny
jaka różnice zrobi rozkład T:Ww


@deshix: Sprawdź na sobie jak zareagujesz na podział 500w/30t a 340w/100t (i wyżej/skrajniej) redukując/masując (jeśli "jesteś" na takim pułapie) zachowując przy tym inne składowe jak trening/cardio/neat na odpowiednim poziomie, jestem pewny, że pierwsza opcja dużo lepiej na Ciebie wpłynie